Presunúť na hlavný obsah

Zavolala som si muža na jednu noc: Ďalšie ráno ma však čakalo šokujúce vytriezvenie

Partnerské vzťahy

Nielen muži, ale i ženy si občas potrebujú len užiť. Niekedy však so sebou podobné zážitky prinesú skutočne nečakané odhalenia.

Chcela som to konečne vyskúšať

„Nikdy by mi nenapadlo, že to naozaj urobím, no občas vás životné okolnosti prinútia aj k zúfalým činom. A možno by som platenie za sex nenazvala až takým zúfalým. Každý predsa máme potreby, ktoré si musíme uspokojiť a sex je jednou z nich. Nemôžem predsa čakať na spasenie, či pána dokonalého, ktorý si už nejaký ten rok dáva načas. A tak som zavolala kamarátke, ktorá má s podobnými vecami skúsenosti a okamžite mi preposlala číslo na Ivana.“ zahanbene začína rozprávať Lenka.

Prečítajte si: Čo sa deje v mužskej hlave: Toto si skutočne muži myslia o ženách

„Vzala som do ruky telefón a vytočila číslo, ktoré som našla na konci správy. V telefóne sa ozval hlboký mužský hlas. Už z neho som cítila, aká som nadržaná. Zvláštne, mne asi skutočne chýba dobrý sex, hovorila som si v podvedomí. Poslal mi zopár fotiek, zvažovali sme všetky možnosti a nakoniec sme sa dohodli na stretnutí hneď v piatok podvečer.“

Prípravy kvôli nikomu

Lenka sa na schôdzku pripravovala viac ako bolo vhodné či možno zdravé, no nemohla si pomôcť. Bolo to pre ňu prvé „rande“ po vyše roku a aj keď vedela, že si zaň platí, chcela vyzerať k svetu. „Stretli sme sa v reštaurácii blízko môjho bytu, aby sme to nemali ďaleko, ak by sme sa rozhodli večeru náhle ukončiť a prejsť k tomu najpodstatnejšiemu. Ivan ma čakal vo dverách, slušne mi otvoril a podal ruku. Bolo to také zvláštne, akoby strojené a až príliš dobre hrané. Povedala som si však, že budem hrať s ním. Stálo ma to predsa veľa peňazí, aby som to teraz zabalila.“ dodáva.

Nenechajte si ujsť: Ani jeden z mojich vzťahov nevydržal: V tomto ma však ovplyvnili muži, s ktorými som to skúšala

„Po hodinovej „romantickej“ večeri sme sa konečne dostali k samotnému sexu. Teda, ak by sa to, že mi už vo výťahu sťahoval nohavičky a celá záležitosť sa odohrala veľmi rýchlo a profesionálne hneď za dverami, dalo skutočne nazvať skvelým a nespútaným sexom. Keď som sa po druhom kole, ktoré sa už konečne odohralo v spálni, pozviechala a odišla do kúpeľne, uvedomila som si jednu zásadnú vec. Nechcem, aby tu spal. Urobil, čo bolo treba a teraz nech odíde.“ prekvapivo rozpráva Lenka.

Ráno iné ako obyčajne

„Pochopil to však na počudovanie rýchlo, zbalil si veci a odišiel takmer okamžite. Ja som si ľahla do postele, kde ešte pred chvíľou ležal on a zaspala som. O niekoľko hodín som sa prebudila do slnečného rána. Všetko bolo rovnaké. Môj byt, moja spálňa, novembrové počasie za oknami. Len ja som bola iná. Uvedomila som si, že som páve zaplatila za sex, ktorý vôbec nebol najlepší v mojom živote. Ivan bol skvelý, profesionálny a vnímavý, no celá tá vec mi prišla ako bezcitné vykonávanie potreby. Nechýbala mi láska, chýbal mi záujem a dôvera.“

Mohlo by vás zaujímať: Úspešné tridsiatničky, ktoré sú stále single: Ako nájsť pána ”Božského”?

"Sex je síce potreba, no bez toho, aby som daného človeka aspoň trochu poznala pre mňa v skutočnosti naozaj nemal žiaden zmysel. Zvláštne, že som na to musela prísť až takto.“ ukončuje svoje rozprávanie poučená Lenka.

Myslíte si, že sex za peniaze môže byť dobrý?

spolu hlasovalo 2167 ľudí

Áno
588
Nie
1579