Presunúť na hlavný obsah

Bola mojou priateľkou, no nakoniec mi vrazila nôž do chrbta. To, že túži po mojom mužovi, som mohla odhaliť skôr

Sex a vzťahy

Nie všetky vzťahy, do ktorých roky vkládame energiu, sú tie na celý život. Napriek tomu, že tí ľudia z nášho života neodchádzajú, je ich z času na čas dobré pretriediť.

S Tamarou som sa poznala približne tri roky, no mala som pocit, že už od prvého okamihu sme si skvelo rozumeli. Mali sme rady podobné veci, rada som s ňou trávila čas a zdalo sa, že na väčšinu udalostí máme identické názory. Bola som šťastná, že som si našla takúto priateľku. Venovala som jej prioritne svoj čas, kedykoľvek sa cítila smutne alebo zle, bola som tam. 

Práve Tamara ma zoznámila s Filipom, ktorý bol jej dávnym kamarátom z detstva. Aj keď sa spolu príliš nestretávali, mali spolu dobrý vzťah, a tak som od začiatku vedela, že nepôjde o žiadneho idiota. Môj inštinkt ukázal správne a s Filipom sme si nielenže sadli, ale začali sa stretávať aj osamote. V niečom ma však vlastný pocit predsa len sklamal - v najlepšej kamarátke.

Prečítajte si: So sestrou sme mali spoločného expartnera. Nakoniec sme sa dozvedeli nechutnú pravdu

Vyžadovala čoraz viac pozornosti

Nakoľko nie som človek, ktorý by rozoberal svoj súkromný život s inými ľuďmi, to, že ''mám oči'' pre niekoho, nikto netušil. Zdôverila som sa s tým len Tamare. „No, nerob si nádeje, Filip má rád iný typ žien než si ty. Ale veď, kto vie, vyskúšaj, čo ti na to poviem,'' reagovala po tom, čo som jej oznámila, že sme spolu začali chodiť. Takýchto scénarov sa opakovalo hneď niekoľko, a tak som sa pre dobro veci rozhodla Tamare nič nehovoriť.

Približne po roku a pol ma Filip požiadal o ruku a ja som súhlasila. Dohodli sme sa na termíne svadby, všetko vyzeralo rozprávkovo, až kým sa k veci opäť nezačala vyjadrovať Tamara. „Akože, nebuď si tým istá, prajem vám to, ale...'' začínala rozhovory zakaždým s novou pochybnosťou, ktorá má privádzala do šialenstva. Jedného dňa som to nevydržala a vybila si celú zlosť na Filipovi. Ten si ma len usadil a priznal sa mi s tým, čo som nečakala. Ešte dávno predo mnou bol totiž na niekoľkých stretnutiach s Tamarou, no neprebehla medzi nimi iskra. 

„Nechcel som ti to hovoriť, pretože viem, ako ju máš rada, ale... pozri sa,'' podal mi mobil do ruky, kde bolo hneď desiatky správ od mojej údajnej najlepšej priateľky. Tá mu bez zábran vypisovala, flirtovala, posielala fotky v spodnej bielizni. Vtedy mi došlo, čo je Tamara zač - a prerušila som s ňou kontakt. Aj keď sme s Filipom svoji, do dnešného dňa mám problém veriť inej žene, ktorá mi chce údajne ''len to najlepšie''...

Neprehliadnite: Vediem dvojitý život a môj muž to netuší: Zarábam si ako luxusná spoločníčka

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe