Presunúť na hlavný obsah

Mám ideálny vzťah: Má to však háčik, nemôžem prestať myslieť na muža, ktorého som stretla len nedávno

Sex a vzťahy

Timea má po boku partnera, o ktorom si donedávna myslela, že je ideálny pre život. Všetko zamotá príchod Maxima, o ktorom si myslí, že je drzý a až kruto úprimný. Zdanie však klame a hoci sa snažila si ho nevšímať, jeho slová ju ťali do živého, a nútili na neho myslieť.

Až donedávna spĺňal atribúty ideálneho partnera 

Naša kamarátka Tamara si až donedávna žila podľa nás bezchybný život, ktorý sme jej dokonca až závideli. Má skvelú a zaujímavú prácu redaktorky vo vychýrenom módnom časopise, stáleho a na pohľad ideálneho partnera. K tomu pridajte krásu, charizmu a domyslíte si, že takúto ženu nikto len tak neprehliadne. No ako vždy vnímala seba a svoj vzťah ona sama? „Áno, je pravda, že na nedostatok mužského záujmu som sa nemohla  sťažovať. No už dlhodobo som verná jednému mužovi, o ktorom som si až donedávna myslela, že  spĺňa všetky atribúty ideálneho partnera,“ opisuje na začiatok Tami. 

Mohlo by vás zaujímať: Mohla som byť s tým, koho som milovala: Kvôli tejto osobe som si však vzala iného muža

Vraj ani sama netuším, čo sa vo mne skrýva

Pochybnosti v nej vyvolal príchod nového kolegu, fotografa Maxima, s ktorým začala spolupracovať asi pred tromi mesiacmi. Za ten čas, čo boli v dennodennom kontakte sa veľa hádali. Začalo to ako inak pracovnými vecami, pretože nechcela akceptovať nejaké jeho nové vízie, nápady a pod. „Mala som pocit, že mi neustále oponoval a naschvál. Dokonca ma rozčuľoval, pretože keď som sa nahnevala, smial sa mi do tváre. Ani neviem ako a od pracovných vecí sme sa vždy dostali až po nás, naše vlastnosti, nedostatky a ďalšie,“ opisuje Tami a dodáva, že sa kvôli nemu začala cítiť zmätená, predpojatá, dokonca prudérna. „Vedel ma dokonale zneistiť, dokonca poznal môjho partnera, ktorý bol z našej brandže a mal tú drzosť povedať mi, že sa k žene ako som ja vôbec nehodí. Keď som sa ho spýtala prečo, vraj ani ja sama ešte netuším, čo sa vo mne skrýva. Že si pocit ideálneho partnera len nahováram a neúmyselne zatváram oči pred tým, aký skutočne je a čo ma na ňom skutočne rozčuľuje,“ pokračuje v rozprávaní. 

Čítajte tiež: Tohto muža som brala len ako kamaráta. Jedným gestom sa mu však podarilo dostať z friendzone

Alkohol, vášne a nedoriešené záležitosti

Po jednej z mnohých hádok v práci na seba natrafili na jednom podujatí. Do hry vstúpil alkohol, vášne a nedoriešené záležitosti. Tami sa ho spýtala, čo dopekla proti nej stále má. Jeho odpoveďou bol náhly bozk a žiadne slová či vysvetlenie. Od tej chvíle na Maxima už nevedela prestať myslieť. „Najhoršie na všetkom bolo, že časom som prišla na to, že mal v niečom pravdu. Teda vlastne vo všetkom. Všetko o ideálnom partnerovi som si nahovárala, pretože nikto predsa nie je ideálny a perfektný. Všetci máme chyby. Maxim ma prinútil sa zamyslieť, vyzval ma nahliadnuť do svojho vnútra, začať pochybovať a premýšľať nad tým, čo a aj akého muža vlastne po svojom boku chcem. Po tom bozku mi doprial čas, no neprestával sa mi pripomínať kvetmi, prekvapeniami a odkazmi. Jeho vytrvalosť sa mi už nezdala drzá a jeho úprimnosť viac krutá,“ prezrádza ďalej. 

Neprehliadnite: Tento jeden muž dokázal vo mne vidieť to, čo som nebola schopná akceptovať ja za celý život kvôli iným

Viem, že rozhodnutie a ďalší krok sú na mne

Dnes nám bez hanby priznáva, že sa do toho na pohľad egocentrického, namysleného, drzého a kruto úprimného muža pravdepodobne zamilovala tak ako nikdy vo svojom živote nebola: „Pri nikom, ani pri mojom ešte stále aktuálnom partnerovi som nič také ako zamilovanosť necítila. Neviem Maxima dostať z hlavy a každý deň sa teším do svojej práce o to viac, že ho znova uvidím. Už na seba nevrčíme, ale opatrne okolo seba chodíme a užívame si prítomnosť toho druhého. Cítim to aj z jeho strany. Cítim, že chce, aby som sa rozhodla. Viem, že rozhodnutie a ďalší krok sú skutočne na mne,“ dodáva a my len dúfame, že sa rozhodne správne. 

Čo si myslíte vy? Existuje niečo ako ideálny partner?

spolu hlasovalo 420 ľudí

Áno
87
Nie
273
Možno
60

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe