Presunúť na hlavný obsah

Vianočný horoskop pre všetky znamenia v posledný mesiac v roku: Čo vám prinesie december 2021?

Lifestyle

Prečítajte si predpoveď, ktorá vám prezradí, ako strávite posledný mesiac tohto roka. Či už chcete vedieť o svojom súkromí, rodinných vzťahoch, peniazoch či zdraví, získate veľmi konkrétnu predstavu o tom, čo vás podľa vášho znamenia čaká a neminie.

Baran 

Pre baranov je posledný mesiac v tomto roku vhodný na začatie nových projektov. V tom vám môže pomôcť aj dôvera v rodinných príslušníkov. Riaďte sa svojou intuíciou. Ak vám niekto dáva veľa lásky, vy ju mnohonásobne vraciate. Práve zameranie sa na lásku by pre baranov malo byť prioritou ku koncu roka. Kto partnera má, venujte mu viac pozornosti. V rodinnom prostredí bude prevládať harmónia. Financie nebudú problém. Čo sa týka zdravia, to podporte cvičením a zdravou stravou. Meditácia môže byť pre vás tiež zázrakom. 

Býk

Slobodným sa podarí dostať sa do šťastných vzťahov. Manželia si prejdú zásadnými zmenami, napr. narodením dieťaťa, plánovaním dieťaťa... Avšak, vaša oddanosť a postoj zapôsobia na vašich partnerov. Pre býka je dôležité zdieľať svoje problémy s blízkymi, udržiavať sociálne kontakty. V rodinných vzťahoch  zavládne srdečnosť. Dostanú sa k vám aj financie od starších členov rodiny. Akékoľvek zdravotné neduhy vás budú obchádzať. 

Mohlo by vás zaujímať: Veľký horoskop na rok 2021: Nový priateľ, milenec a jedno znamenie zažije svoj doposiaľ najlepší rok

Blíženec

December ponúka blížencom možnosť prehodnotiť svoje minulé činy. Manželský život bude  čeliť menším podráždeniam. Musíte urobiť niekoľko ústupkov a podriadiť sa požiadavkám svojho partnera. Manželský spor sa dá však vyriešiť výletom za zábavou. Nezadaní môžu nájsť milencov vďaka svojej charizme. Je tiež čas prehodnotiť svoje priateľstvá a udržiavať kontakt len s niekoľkými spoľahlivými priateľmi. Medzi členmi rodiny sa odohrajú konflikty a nezhody. Čo sa týka zdravia, budete náchylní na veľké zdravotné problémy. Dokonca chronické ochorenia si budú vyžadovať lekárku starostlivosť. Zamerajte sa na zníženie stresu.

Rak

Ak sa zbavíte citlivosti a doprajete si lepšiu komunikáciu s ostatnými, začiatkom mesiaca budete mať odvahu pustiť sa do nových vecí. Emocionálne máte od manžela/partnera dobrú podporu. Milostný život manželov bude plný dynamiky a silnejší. Mali by ste použiť svoj šiesty zmysel, aby ste dosiahli to, čo chcete. Ak ste nezadaní, vaša charizma ľahko pritiahne lásku. Rodinné prostredie bude však plné rozbrojov a nezhôd. Vzťahy s vašimi súrodencami a rodinnými príslušníkmi budú veľmi slabé. Mali by ste vynaložiť úsilie na obnovenie pokoja v rodinnej atmosfére. Dobrá správa je, že posledný mesiac vás nebudú trápiť veľké zdravotné problémy. 

Lev

Manželský život sa pre leva po druhom týždni stane harmonickým. Všetko je aj o komunikácii. Je to vhodný čas na dieťa. Nezadaní môžu zase získať milostných partnerov. December bude veľmi povzbudzujúci pre rodinné záležitosti. Budete mať dobrý vzťah so staršími členmi rodiny. Rodinné financie budú tiež prosperovať a zdravotné vyhliadky sú priam ukážkové. Mali by ste sa však zamerať na zníženie úrovne úzkosti pomocou relaxačných techník a športu.

Panna

Predpoveď panny na december je veľmi sľubný. V manželskom živote sa vám bude dariť. Budete k svojmu partnerovi viac láskaví a váš manžel to ocení. Toto je vhodný čas na plánovanie pre dieťa. Avšak nezadaní by mali byť opatrní pri nadväzovaní milostných vzťahov. Čo sa však týka rodinných vzťahov, vyhliadky nie sú priaznivé. Problémom by mohla byť aj finančná situácia. Mali by ste sa snažiť vyriešiť konflikty a pokúsiť sa obnoviť pokoj. Svoje dobré zdravie by ste mali naďalej podporovať dobrými stravovacími návykmi.

Čítajte tiež: Krvná skupina namiesto horoskopu: V Japonsku veria na takéto predpovede, automaty na rozbory krvi nájdete na každom roku

Váhy

Manželský život bude harmonický, ak budete svojmu partnerovi dôverovať. Príležitosti na nájdenie lásky sú dobré aj pre nezadaných. Vo všetkom, čo budete robiť, nebude chýbať pocit cieľavedomosti. Dosiahnutie  cieľov bude v posledný mesiac na dosah. Zameriate sa tiež na vaše sociálne aktivity. Čo sa týka rodiny, budete si užívať ich blízkosť. Rodinné financie budú v dobrom stave. V decembri vám nehrozia žiadne vážnejšie zdravotné problémy. Avšak majte na pamäti dobré rozvrhnutie vašich aktivít a záujmov. 

Škorpión

V decembri čaká škorpiónov zmyselný manželský život. Čaká vás úspech vo všetkom, do čoho sa pustíte. To sa však nezaobíde bez partnerovej podpory. Slobodné osoby sa tento mesiac dostávajú do milostných vzťahov, ak sú emocionálnejšie. Na poli rodinných vzťahov môžete očakávať trocha disharmónie, ktorú sa podarí potlačiť. Dokážete si nakoniec získať dôveru svojich blízkych. Rodinné financie budú trocha priškrtené. Treba vypracovať dobrý rozpočet. V decembri sa však vyhnete akýmkoľvek zdravotným problémom. 

Strelec

Osobnosť strelca bude viac nadšená a počas posledného týždňa aj plná  optimizmu. Nezadaní si získajú milencov vďaka svojmu sebavedomiu. Manželský život prejde transformáciou k lepšiemu. Budete prekvitať v spoločenských akciách. Vzťahy medzi členmi rodiny budú veľmi vyostrené. Mali by ste sa snažiť obnoviť harmóniu v okolí. Dostanú sa k vám aj cestovateľské príležitosti, vďaka ktorým si môžete zveľadiť svoje financie. Pri všetkom, čo robíte, je potrebné zachovať si zdravie a k nemu potrebnú energiu.

Kozorožec

December sa bude niesť pre kozorožcov v znamení začatia nových projektov. Manželské vzťahy môžu byť láskavejšie, ak trávite kvalitný čas so svojím partnerom. Nové vzťahy budú plné prekvapení. Milostný život môže byť harmonickejší, ak urobíte pár úprav. Život bude vzrušujúci vďaka mnohým aktivitám v tomto mesiaci. Rodinné vzťahy budú v miernej disharmónii kvôli zasahovaniu zo strany cudzích, nezainteresovaných ľudí. Nemali by ste im to za žiadnu cenu dovoliť. Po zdravotnej stránke sa zbavte úzkosti napr. vďaka meditácii.

Neprehliadnite: Čínsky rok sa oficiálne začína. Pre tieto štyri znamenia však bude pohromou

Vodnár

Diplomacia vodnára zlepší manželské šťastie. Nezadaní budú vytvárať milostné zväzky v druhej polovici mesiaca. December vám sľubuje množstvo príležitostí na osobný rast. Mali by ste sa ich chytiť a napredovať s odvahou. Vaše duševné schopnosti sú výnimočné a na veci sa pozeráte novým, originálnym pohľadom. Rodinné vzťahy budú mimoriadne priaznivé a váš zdravotný stav tiež  výborný. Financie budú priaznivé najmä pre podnikateľov. 

Ryby

V živote rýb dôjde k významným zmenám. Buďte vytrvalí a dokončite svoje projekty. Mali by ste ich láskavo prijať a ísť ďalej. Svojou charizmou dokážete zaujať opačné pohlavie. Manželské vzťahy budú plné radosti a šťastia. Nemusíte sa obávať budúcnosti a môžete si dovoliť, aby sa veci len tak diali. Je čas užívať si život s blízkymi a zdieľať s nimi svoje úspechy. To, že ste tak nerobili, bolo príčinou nedorozumení a nezhôd vo vašej rodine. Vaše vyhliadky na zdravie sú viac ako dobré. Správna starostlivosť o telo aj dušu vám pomôžu dostať pod kontrolu aj vaše chronické ochorenia. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe