Presunúť na hlavný obsah

Svadba, ale aj lepšie peniaze na dosah: Ktoré znamenia zažijú do konca roka posun?

Zábava

Tieto štyri znamenia zažijú do konca roka významné zmeny k lepšiemu. Ako sa hovorí, to najlepšie nakoniec.

Aj keď to tak nevyzerá, no už len pár mesiacov nás delí od vstupu do nového roka. S novým rokom prichádzajú aj nové výzvy. Tieto štyri znamenia však nebudú musieť čakať na nový rok. V ich živote a udejú zmeny ešte do konca tohto roka. Áno, a to aj vtedy, keď to len najmenej očakávajú. A ako sa hovorí, keď to najmenej čakáš, vtedy to príde.

Prečítajte si: 5 párov podľa znamenia, ktoré majú spolu najkrajšie deti: Kto sa narodil pod šťastnou hviezdou?

Vodnár

Znamenie Vodnár patrí medzi ľudí, ktorí neustále túžia po slobode. Veľakrát sú to géniovia alebo šialenci. To, že si však idú za svojím cieľom, aj keď niekedy ani sami netušia, aký to presne je, ich privedie k novým výzvam. Neboja sa ich. Niekedy riskujú viac, ako by bolo treba. Avšak táto vlastnosť ich privedie práve koncom roka k tomu, že si finančne polepšia. Čaká ich totiž nečakané povýšenie a uznanie. To ich naštartuje ešte viac v tom, čo robia a posilní. Na pohľad sa bude zdať, že sa narodili pod šťastnou hviezdou a niečo na tom pravdy bude.

Býk

Ľudia narodení v znamení Býka patria medzi najobetavejších. To s akou ľahkosťou a odhodlaním prechádzajú životom je skutočne obdivuhodné. Na úkor starostlivosti o iných však idú oni sami do úzadia. To je ich najväčšia „chyba“, že si nedoprajú čas pre seba a nemyslia niekedy len a len na seba. Na prelome nového roka ich však čaká jedno prekvapenie. Práve v tento čas si uvedomia, ako veľmi dôležité je venovať sa aj samým sebe a to ich posunie vpred. Tým, že znovuobjavia svoje čaro, stanú sa aj pre okolie novou, atraktívno bytosťou.

Váhy

Váhy možno ani nesnívali o tom, že by ich tento rok čakala svadba. Tie najlepšie prekvapenia sú však nečakané a aj preto sa veľa vecí okolo nich udeje „z ničoho nič“. Možno je niekedy lepšie robiť veci spontánne než ich plánovať rok dopredu. Nikdy totiž neviete, čo všetko sa za ten čas udeje. Živým príkladom je aj to, že práve v tomto období spečatia svoju lásku. Tie, ktoré to nestihnú sa počas najkrajších sviatkov v roku zasnúbia.

Neprehliadnite: Tieto znamenia patria medzi najstarostlivejšie: Ak natrafíte na takého muža, dobre sa ho držte

Kozorožec

Kozorožec neustále hľadá akúsi dokonalosť, ktorá ho v skutočnosti len brzdí. Málokedy vystupuje zo svojej komfortnej zóny a to by sa malo udiať práve do konca roka. V jeho živote to predstavuje akúsi výzvu na nový život, ktorá sa z predstáv pretaví priamo do reality. Kozorožci snívajú, ale zároveň svoje sny postupnými krokmi realizujú. Na tejto ceste sa však objaví jedna osoba, ktorá im v tom pomôže a posunie ich vpred. Kto to bude?

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe