Presunúť na hlavný obsah

Kombinácia znamení, ktorá dokáže prekvapiť. Dokážu vytvoriť harmonický pár, aj keď sú rozdielni

Lifestyle

Nie stále platí, že sa priťahujú len ľudia, ktorí sú ako oheň a voda, no zároveň sa neodporúča spoliehať na to, že to bude fungovať s človekom, ktorý nám je podobný.

Hlavnou črtou znamenia Rak je nepochybne citlivosť a empatickosť, vďaka ktorej sa radia medzi ľudí, ktorí sú pre dlhodobé vzťahy ako stvorené. Ženy, ale aj muži narodení na začiatku leta, sa považujú za verných a oddaných. Pokiaľ sú zamilovaní, sústredia sa len na svoju polovičku, ktorej by zniesli aj modré z neba. 

Práve to je opora, ktorú dokáže oceniť najmä znamenie Býk. Ľudia narodení v ňom sú síce viac praktickí než citovo založení, no napriek tomu zúžia po stabilite a rodinnom zázemí, ktoré dokáže vytvoriť práve Rak. Ak si táto dvojica začne dôverovať a otvorí sa jeden druhému, nastáva takmer dokonalé spojenie, ktoré by na začiatku netipoval nikto. Väčšinou to však trvá dlhší čas a Býk si potrebuje svojho potencionálneho partnera poriadne preveriť.

Prečítajte si: Tieto dve znamenia tvoria najdokonalejší pár: Našli ste sa tu so svojou polovičkou?

Býk sa napriek prvému dojmu radí tiež medzi znamenia, ktoré sú stále a pokojné. Nezhody môžu nastať vtedy, keď obidvaja zabudnú na potreby toho druhého - a zatiaľ čo Rak zanedbá obrovské množstvo energie Býka, Býk zabudne na Rakovu citlivosť. Ak sa im však tento detail podarí zladiť, ich vzťah nestratí dynamiku, práve naopak. 

Muž a žena v týchto znameniach dokážu hodiny konverzovať, no zároveň sa zatvoriť do svojho vlastného sveta, kde len tak niekoho nepustia. Okrem iného to tejto dvojici skvelo klape v posteli - a ak je medzi nimi fyzická príťažlivosť, zažívajú aj tie najtajnejšie plnenie potrieb. Obidvaja majú podobné ciele a hodnoty, čo ich drží na spoločnej ceste napriek tomu, že sa odlišujú v niekoľkých detailoch. Najväčšou výhodou je však nepochybne pocit lásky, ktorý si dvojica ustavične preukazuje. Tak, ako Rak, aj Býk totiž túži po tom, aby sa cítil milovaný. Dokazovanie lásky prebieha prirodzene, takmer na dennom poriadku. 

Neprehliadnite: 4 znamenia zverokruhu, ktoré majú najväčšie tendencie vo vzťahu podvádzať

 

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe