Presunúť na hlavný obsah

Tieto znamenia patria medzi najstarostlivejšie: Ak natrafíte na takého muža, dobre sa ho držte

Zábava

Sú milí, láskaví, empatickí a budú sa k vám správať ako ku kráľovnej. Ak máte takého muža po svojom boku, patríte medzi šťastné ženy. Viete, v akom znamení sa títo chlapi narodili?

 V rodinnom živote vedia nájsť životné šťastie

Títo muži patria medzi mimoriadne atraktívnych, no zároveň sú stvorený pre rodinný život a vyhľadávajú zázemie, kde by sa mohli usadiť. Hoci im záleží na kariére, no nikdy sa jej nevenujú na úkor rodiny. Prvoradý je pre nich pocit bezpečia, ktorý chcú svojej polovičke poskytovať. 

Vynikajú v logickom myslení, vždy sú otovrení, priami a veľmi hrdí. Radia sa do kategórie skutočne šarmantných, no nemávajú tendencie zvádzať niekoho. V rodinnom živote jednoducho vedia nájsť šťastie, ktoré ich bude napĺňať celý život. Hovoríme o Kozorožcoch a Pannách.

Prehliadnite: Najznámejšie rozprávkové princezné po rokoch: Takto plynie čas!

Okrem iného majú skvelý odhad na ľudí.  Taktiež sa neradi sťažujú a problémy sa vždy snažia vyriešiť s chladnou hlavou. Všetko dokážu obrátiť na humor a zábavu. To je ich silná stránka. Akýkoľvek problém riešia, snažia sa mu postaviť čelom a dosiahnuť všetko ku svojej spokojnosti. Práve ich odhodlanie im v tom pomáha. 

Čítajte tiež: Hlavné hrdinky z našich obľúbených vianočných rozprávok: Koľko mali rokov v čase natáčania a ako vyzerajú dnes?

Práve ich aura a vyžarovanie, im pridávajú na sexappeale. Na nič sa nehrajú, sú sami sebou, hovoria veci tak ako ich cítia a vždy pri nich presne viete, na čom ste. Ak máte takého muža po svojom boku, ste šťastnou ženou. Bude sa o vás starať ako o kráľovnú, rozmaznávať vás, robiť všetko pre to, aby ste boli spokojná a šťastná. To je niečo, na čom im naozaj záleží.

Uprednostnia vždy vaše šťastie pred vlastným a to ich robím výnimočnými. Láska je pre nich nielen slovo, ale chcú ju prežívať intenzívne. 

Patria podľa Vás, práve tieto znamenia, medzi najstarostlivejšie?

spolu hlasovalo 1232 ľudí

- Najčítanejšie -