Presunúť na hlavný obsah

Najznámejšie rozprávkové princezné po rokoch: Takto plynie čas!

Zahraničné celebrity

Každá žena aspoň na sekundu zatúžila stať sa princeznou. Aké by to boli Vianoce bez notoricky známych rozprávok, v ktorých vždy zvíťazí dobro nad zlom. Pozreli sme sa herečky najslávnejších rozprávok – takto vyzerajú po rokoch!

 

Libuše Šafránková (Tri oriešky pre Popolušku)

Známa česká filmová a divadelná herečka Libuše Šafránková si vo svojej mladosti zahrala tie najkrajšie role, ktoré herečka môže hrať. Jej nevinná tvár a pohľad vyplašenej srny v spojitosti s jemným hláskom vytvoril ideálne stvárnenie princeznej. Tou najznámejšou a najobľúbenejšou bola samozrejme Popoluška. Dnes má jubilejných 60 a v očiach stále iskru princeznej.
 

Inna Čurikovová (Mrázik)

70-ročná ruská herečka si zahrala v kultovej rozprávke Mrázik a hoci jej postava bola záporná, Inna vyzerá v realite ako veľmi sympatická dáma. Prostredníctvom tejto rozprávky sa preslávila ako herečka a to viac v cudzine, ako na domácej pôde v Rusku. Inna však patrí medzi priemerné herečky a momentálne pôsobí ešte v divadle, čo jej vzhľadom na jej vek obdivuhodné.
 

Nataľja Sedych (Mrázik)

V obľúbenej rozprávke Mrázik si zahrala skutočnú „princeznú“ Nastenka, ktorú stvárnila vtedy len 15-ročná Nataľja Sedych. Táto baletka a divadelná herečka sa vtedy zaľúbila do jej filmového partnera Ivana, no ten bol nielenže starší o niekoľko rokov, ale mal v tom čase aj svoju rodinu. Dnes už 65-ročná Nataľja má za sebou 10-ročné manželstvo, počas ktorého sa nevyhla ani škrteniu zo strany partnera. Jej láska však bola v tom čase silnejšia a srdcu nevedela rozkázať inak.
 

Marie Kyselková (Princezná so zlatou hviezdou na čele)

Kto by nepoznal rozprávku Princezná so zlatou hviezdou na čele. Hlavnú úlohu si zahrala Marie Kyselková, ktorá má dnes obdivuhodných 83 rokov. Bývalá manekýnka neskôr obetovala svoju kariéru modelky a herečky kvôli tomu, aby sa naplno mohla venovať svojej rodine.
 

Petra Černocká (Dievča na metle/Saxana)

64-ročná herečka Petra Černocká sa najskôr venovala spevu a až neskôr sa stala hlavnou hrdinkou filmovej rozprávky Dievča na metle (Saxana). Toto účinkovanie bolo jej najvýraznejším spomedzi hereckej kariéry, pričom neskôr sa venovala výsostne spevu.
 

Vida Skalská-Neuwirthová (Traja veteráni)

O tom, že aj princezné mávajú zlý charakter nás presvedčila Vida Skalská v rozprávke o Troch veteránoch. Po zjedení jablka jej narástol nos nadmerných rozmerov, čím utrpela jej krása. Dnes sa po nej ako keby zem zľahla, no 51-ročná Vida sa venuje divadlu, ale z opačnej strany, pôsobí totiž v bábkovom divadle.
 

Ktorá je vaša obľúbená?

spolu hlasovalo 1234 ľudí

Mrázik
13%

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe