Presunúť na hlavný obsah

Zo sivej myšky vyrástla kráska s neopísateľnou iskrou: Spoznávate svetoznámu herečku?

Zahraničné celebrity

Táto kráska, narodená vo Veľkej Británii, už roky skrášľuje Hollywood. Ako malá túžila byť slávnou. Sen sa jej splnil a dnes ju pozná celý svet. Viete, o koho ide?

 

Catherine Zeta-Jones pochádza z Walesu. Jej otec pracoval v továrni. Možno preto do nej neustále vštepoval pracovnú etiku. Aj vďaka tomu sa herečka dostala tam, kde je dnes.

Detský sen

Dnes má herečka takmer 45 rokov a dlhé roky žije v Amerike. Už keď bola malé dievčatko, túžila byť herečkou. Keď mala jedenásť, začala hrávať v mestskom divadle a postupne sa svojou usilovnosťou prepracovala až na filmové plátna a zahrala si s mnohými filmovými hviezdami.

Herečka si za manžela vzala muža svojho života, kolegu Michaela Douglasa. Ako jeden z mála hollywoodskych párov, ich nesprevádzajú žiadne aférky, ani pre bulvár nie sú zaujímaví. Catherine trpí bipolárnou poruchou a jej manžel prekonal rakovinu. Aj napriek zdravotným problémom a neľahkým chvíľam v manželstve, nie sú rozvedení. Momentálne však žijú odlúčení.

Žiadne drastické diéty

Aj po dvoch deťoch sa Catherine môže stále pochváliť dokonalými krivkami a perfektne vytvarovanými stehnami. Postavu si udržiava plávaním, aerobikom a cvičením pilates. Nemá rada drastické diéty. Ak potrebuje schudnúť, obmedzí sacharidy a do jedálnička si naordinuje viac mäsa a syrov. Možno aj vďaka tomu je herečka stále krásna a charizmatická.


 

- Najčítanejšie -