Presunúť na hlavný obsah

Tieto znamenia patria medzi najakčnejšie: S kým si užijete leto plné dobrodružstiev?

Partnerské vzťahy

Ak sa radíte do kategórie ľudí, ktorí si leto bez zážitkov a dobrodružtiev nevedia prestaviť, pozrite sa spolu s nami, kto pre vás bude skvelým parťákom. Tieto znamenia, patria medzi mimoriadne akčné.

Možno ich definovať ako lovcov zážitkov

Sú blázniví, majú hlavu plnú nápadov, ulietavajú si v predstavách, milujú dobrodružstvá a život si naozaj užívajú naplno. Netrápi ich to, čo si myslia iní, robia veci presne tak ako ich cítia a na nič sa nehrajú. Sú skrátka sami sebou. Bezprostrední, plní optimizmu, entuziazmu. Všade kde sa objavia, prežiaria miestnosť a okamžite o nich viete.

Radia sa do kategórie skvelých zabávačov a spoločníkov. Ľudia sa totiž v ich prítomnosti cítia mimoriadne dobre. Úprimne sa zaujímajú o to, čo vás teší, radi robia iným radosť a prekvapujú svojich blízkych. 

Ich život však občas pripomína rýchlu jazdu na horskej dráhe, keďže milujú adrenalín a môžeme o nich povedať, že sú doslova lovcami zážitkov.  

Zbožňujú cestovanie, avšak vylihovanie na pláži im veľa nehovorí. Dovolenka v ich ponímaní musí byť aktívna a naozaj akčná. Každý jeden deň potrebujú niečo robiť. Ak sa totiž nudia, klesá im nálada a upadajú do depresie. Tušíte o kom hovoríme? Ak ste si tipli Strelcov, je to správne. Podľa hviezd ide totiž jednoznačne o najakčnejšie znamenie. 

Ak máte po svojom boku niekoho blízkeho v tomto znamení, rozhodne sa počas leta nebudete nudiť. Zažijete azda najaktívnejšie mesiace z roka.

Vysokohorská turistika, lozenie po skalách, windsurfing, či potápanie, to je len zlomok toho, čo chce väčšina z nich počas leta stihnúť. Po svojom boku však potrebujú niekoho, kto bude pre dané aktivity rovnako nadšený. Inak by veľmi trpeli. Každý deň žijú absolútne naplno a užívajú si ho na maximum. Ak teda hľadáte niekoho, s kým sa počas leta určite nudiť nebudete, Strelci sú na to ako stvorení. 

​Mohlo by vás zaujímať: Po čom muži túžia. Veci, ktoré sú pre nich v posteli väčšinou nesplneným želaním

Patri podľa Vás, Strelci medzi najakčnejšie znamenia?

spolu hlasovalo 205 ľudí

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe