Presunúť na hlavný obsah

Ovplyvňujú naše minulé životy súčasnosť? Znamenie zverokruhu vám tento element pomôže rozlúštiť

Zábava

Naše minulé životy vraj majú vplyv na náš život. V akej miere a naozaj to takto funguje? Znamenie zverokruhu je údajne aspektom a odrazom toho, čo si zo sebou z minulosti nesieme. Zistiete, kým ste boli.

Práve znamenie zverokruhu dokáže vraj odhaliť, čo ste prežili v minulom živote a aj to, prečo v súčasnosti konáte tak, že to občas prekvapí aj vás samých. Základom je rozdelenie do skupín podľa štyroch elementov na základe živlov, čo vás tiež definuje. Ide o ohnivé znamenia, zemské, vzdušné a vodné. 

Baran, Lev, Strelec (Oheň)

Sú spontánni, optimistickí, rozhodní, ale aj mimoriadne temperamentní, zameraní výhradne na seba, no aj výbušní. Dalo by sa povedať, že sú to reinkarnovaní generáli. Boli vodcami a práve tieto ich vodcovské schopnosti sa premietajú aj do súčasného života. Čokoľvek, čo je v rozpore s ich presvedčením, vnímajú ako vzburu. 

Býk, Panna, Kozorožec (Zem)

Veční realisti, ktorí potrebujú materiálne istoty, spoľahlivosť a nechýba im praktická stránka v každom ohľade. Patria medzi konzervatívne typy. Sú však aj veľmi precízni, poctiví a neváhajú podať pomocnú ruku komukoľvek, ak treba.

Mohlo by vás zaujímať: Potravinová pyramída na chudnutie: Detailný zoznam potravín a odporúčané veľkosti porcií, aby ste nepriberali

Pre rodinu sú ochotní urobiť čokoľvek. V minulom živote boli zdravotníkmi, ktorí sa starali o ranených, najslabších, z čoho v dnešnej dobe pramení ich veľká úzkostlivosť, pokiaľ ide o ich blízkych. 

Blíženci, Váhy, Vodnár (Vzduch)

Ľudia narodení v týchto znameniach majú veľa koníčkov, no do čohokoľvek sa pustia, trvá im kým to dokončia. Sú aktívni, zvedaví, radi spoznávajú nové veci a majú umeleckú dušu.

Veci mnohokrát vidia abstraktne a na túto ich vlnu sa človek skrátka musí naladiť. Kedysi boli umelcami, maliarmi, pracovali so štetcom a dokázali vytvárať nádherné veci. Dnes sa môžu okrem tejto oblasti, venovať gastronómii, nakoľko sú z nich aj skvelí kuchári. 

Rak, Škorpión, Ryby (Voda)

Emocionálne, súcitné a skutočne veľmi intuitívne s veľkým dôrazom dôležitosti na vzťahy. Také sú vodné znamenia. Majú vyvinutý silný pud sebazáchovy, humanity a intuície, zároveň im nie je cudzie rebelstvo, ak majú chrániť slabších.

Čítajte: Štyri potraviny, ktoré vymažte z jedálnička, ak nechcete vypuklé brucho: Následne si zmerajte obvod pásu

Bojovníci proti zlu, ktorí sa snažili inšpirovať iných k tomu, aby zmenili svoj život. Rovnaké hodnoty vyznávajú aj dodnes a nekompromisne sa ich držia v každom ohľade. 

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe