Presunúť na hlavný obsah

V akom veku nájdete spriaznenú dušu? Strelci to stihnú celkom skoro, Býk si počká

Partnerské vzťahy

Ak vás zaujíma, kedy stretnete svoju osudovú polovičku, pozrite sa spolu s nami, v akom období to príde. Znamenie zverokruhu dokáže aj toto odhaliť. Tak čo myslíte, kedy vás to čaká?

pred 20 - tkou

Baran, Rak a Blíženec patria medzi impulzívne znamenia, no svoju spriazenú dušu, nájdu aj napriek tomu, naozaj skoro. Už pred dvadsiatkou sa v ich živote objaví človek, ktorý je im súdený a s ktorým sa neskôr usadia. Popri tom si začnú budovať kariéru a budú chcieť spojiť súkromný život s tým pracovným, tak aby všetko perfektne ladilo.

A aj napriek mladému veku sa im to podarí. Veľkou výhodou týchto znamení je, že nestoja o nezáväzné vzťahy, ale túžia po stabilite a rodine.

po 25 - tke 

Strelec, Vodnár a Ryby - romantické duše, ktoré svoju životnú lásku stretnú nejako tesne po 25 - tke. Tieto znamenia vždy snívali o rodine a vo svojich predstavách si vizualizovali ako bude ich polovička vyzerať (najmä ženy narodené v nich). So vzťahmi už v tom čase budú mať nejaké skúsenosti, takže presne vedia, čo od partnera očakávajú, čo sa im páči a čo nie.

Mohlo by vás zaujímať: 5 najčastejších dôvodov nevery: Trojka vás zrejme prekvapí, tejto chyby sa dopúšťa takmer každá žena

Je veľmi pravdepodobné, že to bude niekto, koho už dlhšie poznali, no odrazu ho uvida v inom svetle. Zároveň sa ich partner stane pre nich aj najlepším kamarátom. 

po 30 - tke

Kozorožec, Lev, Škorpión - u nich o bude o niečo dlhšie trvať, lebo si nebudú istí, či je daný človek pre nich ten pravý. Začnú váhať, čo im život prinesie, či už sú skutočne na dlhodobý zväzok stvorený a tak to aj vekovú hranicu, kedy stretnú svojho osudového, či osudovú oddiali.

Keď sa to však stane, všetko naberie celkom rýchly spád a svadobné zvony im zazvonia do pár týždňov. 

po 40 - tke

Býk, Panna, Váhy, hoci si prejdú viacerými vzťahmi, dokonca budú niektorí z nich aj v manželstve, svoju pravú lásku stretnú až tesne po 40 - tke. Sú totiž veľmi pragmatickí a na osud nejako neveria.

Čítajte tiež: Muži na rovinu: To, že ženu podvedieme, nie je otázkou jedného večera, ale dlhodobého problému

S človekom, ktorý sa po ich boku objaví, ich bude spájať porozumenie, vzájomný rešpekt a dôvera. Všetko aspekty, ktoré v predchádzajúcich vzťahoch nedokázali objaviť. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe