Presunúť na hlavný obsah

S týmito znameniami zažijete najvášnivejšie noci: Títo muži patria medzi dokonalých milencov

Partnerské vzťahy

Sú citliví, vášniví a radia sa do kategórie najlepších milencov. Skrátka niektorí muži, majú v sexe navrch. Patrí medzi nich aj ten po vašom boku?

Sex vnímajú ako potešenie, nie ako fyzickú potrebu

Títo muži sú doslova magnetom pre všetky generácie žien. Sú milí, nežní, pozorní a navyše najlepší milenci. Sexuálny život nevnímajú cez kvantitu, ale na prvom mieste v ich rebríčku je kvalita. Vedia, čo sa ženám páči a veľmi im záleží na partnerkinom pôžitku. Milovanie vnímajú ako potešenie, nie ako fyzickú potrebu. A tak sa k nemu aj stavajú. 

Budú sa vždy snažiť o to, aby vo vás vzbudili túžbu. Ak sa im to však nedarí, sú vnútorne frustrovaní, nakoľko im na dobrom sexe, naozaj záleží vo všetkých ohľadoch.

Čítajte tiež: Muži na rovinu: To, že ženu podvedieme, nie je otázkou jedného večera, ale dlhodobého problému

Tvrdia, že práve kvalitné milovanie, dostáva samotný vzťah do úplne inej roviny a je zárukou toho, že ani jeden z partnerov neodíde. Platí u nich rovnica, že dobrý sex ide ruka v ruke s vernosťou. Už tušíte o kom hovoríme? Reč je o Strelcoch a Pannách.

Vedia čo chcú a držia sa svojich princípov

Priťahujú ich prirodzene krásne a sebavedomé ženy. Sú otvorení všetkým erotickým experimentom, milujú v sexe dobrodružstvá a nové veci. Zároveň sú však tieto znamenia veľmi sofistikované a očakávajú, že to čo do vzťahu vložia sa im aj vráti. Pokiaľ sa to nedeje, sami odídu. Preto ak ich máte po svojom boku, na toto myslite.

Mohlo by vás zaujímať: 5 najčastejších dôvodov nevery: Trojka vás zrejme prekvapí, tejto chyby sa dopúšťa takmer každá žena

Budú vás rozmaznávať, správať sa k vám ako k princeznej, splnia vám akékoľvek želenia a vždy budete u nich na prvom mieste, keď sa budete držať vyššie spomínaných princípov. 

Navyše urobia všetko preto, aby ste boli skutočne šťastná. Venujte im čas a pozornosť, dvojnásobne sa vám to vráti. V dnešnej dobe, veľa takýchto mužov nie je, preto ak sú po vašom boku, buďte za to vďačné.

Máte s týmito znameniami, rovnaké skúsenosti?

spolu hlasovalo 244 ľudí

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe