Presunúť na hlavný obsah

Tri polohy, ktoré vám zaručia perfektný sex: Takto budú spokojné obe strany

Partnerské vzťahy

Dobrý sex je vo vzťahu jeden z kľúčových elementov. Premýšľali ste niekedy nad tým, ktoré polohy sa radia do kategórie tých najlepších, pre neho aj pre ňu?

Hovorí sa, že práve poloha pri sexe, zohráva vrámci jeho kvality, jednu zo zásadných úloh. Aj keď klasický misionár je fajn a nič ním nepokazíte, skúste polohy, ktoré sa postarajú o spokojnosť na oboch stranách. 

1. Zozadu, chrbtom k partnerovi

Rozhodne vo všeobecnosti je jednou z najobľúbenejších, poloha zozadu. Muži na ňu nedajú dopustiť, pretože sú pri nej pánmi situácie, navyše majú ideálny pohľad na partnerkino pozadie. Ženy pri nej  zase často dosiahnu veľmi rýchlo orgazmus, celkový pôžitok je intenzívnejší, nakoľko si vedia koordinovať prienik. Takže win - win pre oboch.

Neprehliadnite: Myslela som si, že ma miluje. Potom som sa však dozvedela niečo, čo ma zlomilo

2. Poloha na “téčko”

Muži aj ženy ju zbožňujú a navyše sa dá vždy meniť a okoreniť rôznymi spôsobmi. Muž stojí a partnerka leží na chrbte na vyvýšenom mieste. Či už ide o stôl, kuchynskú linku alebo parapetnú dosku, telá v profile vytvárajú písmeno T. Nohy ženy smerujú dohora a partner si sám určuje tempo a hĺbku. Chlap má síce kontrolu nad celou situáciou, ale žena si to veľmi užije. 

Prečítajte si: Môj muž napísal svojej bývalej, aby dosiahol jednu vec: Totálne ma tým ponížil, dokázali by ste mu to odpustiť?

3. Lyžičkové variácie

I keď ju niektorí považujú za nudnú a radia ju do kategórie relaxačných, umožňuje dokonalý pôžitok obom partnerom. Poloha "lyžičie" môže byť naozaj vzrušujúca. Hoci nemáte medzi sebou očný kontakt, nezabúdajte, že máte na dosah jednu z najerotogénnejších zón partnerky - jej krk. Horúce bozky sú niečo, čo vás oboch určite rozpáli. 

Je podľa Vás, poloha vrámci kvality sexu dôležitá?

spolu hlasovalo 851 ľudí

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe