Presunúť na hlavný obsah

Môj muž napísal svojej bývalej, aby dosiahol jednu vec: Totálne ma tým ponížil, dokázali by ste mu to odpustiť?

Partnerské vzťahy

Bolo to sebecká a maximálne ponižujúce. To, čo si dovolil napísať môj muž svojej bývalej prekročilo všetky medze a ja som spoznala jeho skrytú tvár.

Nič nebolo podozrivé, ale ako to už býva zvykom, pred búrkou býva najväčšie ticho. Práve vtedy, keď to najmenej čakáte, si pre vás život pripraví ranu pod pás, s ktorou sa budete musieť vysporiadať. Nikto vám však nepovie, ako a čo robiť a to bol aj môj prípad.

Čítajte tiež: Žena, ktorá dokáže mužovi splniť toto v posteli, bude mať vždy navrch: Robíte to?

Našla som mu správy, ktoré písal bývalej

V jeden večer, keď mal môj muž telefonát, som mu nahliadla do notebooku, kde som rozklikla posledné správy. Poznáte to, ženské pokušenie, chcela som sa uistiť, že je všetko v poriadku a keď si nevšimol, že nechal odheslovaný notebook, jednoducho som to využila. 

Čo čert nechcel, medzi poslednými konverzáciami sa objavila aj jeho bývalka. Prejavoval jej náklonnosť a bez ostychu jej bol schopný napísať, že by sa s ňou teraz ihneď vyspal a že mu chýbajú ich spoločné radovánky v posteli. Nikde síce nebola reč o tom, že by ju ako takú chcel aj naspäť a všetko to bolo viacmenej o sexe a o tom, ako stále pri pohľade na ňu, nedokáže odolať. 
Veľmi ma to ranilo a hneď po tom, čo sa vrátil do miestnosti, som ho s danou situáciou konfrontovala. Som typ ženy, ktorá potrebuje všetko riešiť hneď a nedokázala by som to v sebe dusiť ani minútu alebo sa tváriť, že je všetko v naprostom poriadku. 

Jeho výhovorka bola ešte trápnejšia

Bolo vidno, že sa cíti trápne a že nevie, čo mi má na to povedať. Nechápala som, prečo mi to robí, čo som mu urobila, že sa ku mne takto zachoval. Keď s ňou chcel byť, nemal si začínať iný vzťah a mali spolu zostať. K čomu je niečo takéto dobré?

To, čo mi však povedal, neviem, či mám považovať za pravdu alebo len chabú výhovorku. Povedal mi totiž, že to robí zámerne a nemám si o ňom nič zlé myslieť. Malo ísť len o sex a o to, aby ju trošku namotal a to z jediného dôvodu. Jeho ex pracovala na úrade, z ktorého potreboval jedno potvrdenie a keďže ona bola jeho známosť a nerozišli sa práve v najlepšom, respektíve ona sa s ním dlho nerozprávala, lebo sa cítila ohrdnutá, potreboval sa jej dostať pod kožu.

Neprehliadnite: Ženy v týchto štyroch znameniach najviac milujú sex: Ide im to doslova z očí

Celé mi to však príde veľmi zamotané a nevyznám sa v tom, kde je pravda. Tak či onak mi to príde z jeho strany maximálne vypočítavé a keď si pomyslím na to, že táto jeho skrytá povaha sa môže prejaviť skôr či neskôr aj v našom vzťahu, je to obrovská neistota. Jednoducho je nevyspytateľný. Totálne ma pred tou ženou ponížil a on sa šteloval do polohy frajera. 

Všetky moje najbližšie kamarátky mi povedali, aby som mu dala zbohom, ale ja si stále neviem predstaviť zahodiť tie tri roky vzťahu, ktorý sme spoločne budoval. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe