Presunúť na hlavný obsah

Ženy prezradili, s akými mužmi zažili najlepší sex: Pred týmito najviac stonali a nemuseli nič predstierať

Sex

Muži niekedy predstierajú, že sú majstri, no naozaj dokážu všetci uviesť ženu do rozpakov? Tie sa podelili o najväčšie mužské výkony v posteli a boli veľmi otvorené.

Vymenili sme poradie a na najúprimnejšie spovede sme oslovili ženy. Nie je žiadne tajomstvo, že muži radi rozoberajú intímne záležitosti v kruhoch výsostne mužov. Tentokrát sme si však na mušku zobrali my ich a pozreli sme sa, ktorí z nich sú u žien označovaní ako alfa samci, najmä, ak ide o ich schopnosť uspokojiť ženu a priviesť ju k tej najsilnejšej rozkoši, o akej sa im ani nesnívalo. 

Čítajte tiež: Žena, ktorá dokáže mužovi splniť toto v posteli, bude mať vždy navrch: Robíte to?

Sukničkári majú v posteli niečo do seba

„V čase, keď som si prechádzala rozchodom. som sa chcela mužom istým spôsobom pomstiť a nerobil mi tak problém sex na jednu noc. Jednoducho som sa chcela ocitnúť v koži mužov a zistiť, ako sa cítia, keď sa neviažu a len tak si užívajú slasť. Musím povedať, že som natrafila aj na jedného sukničkára, o ktorom som to vedela dopredu. Možno práve preto, že som nič viac neočakávala, som nemala ani zlomené srdce ako väčšina žien, s ktorými spal. Vedela som, že ich mal veľa. No a práve to sa podpísalo pod jeho výkon. So ženou to v posteli vedel tak, ako žiadny pred ním a ani na sekundu nezaváhal. V ženskej rozkoši sa doslova vyžíval a bolo cítiť, že nejde o žiadneho sebca, ale o muža, ktorý ku svojmu uspokojeniu potrebuje cítiť, že žena to tam dolu prežíva naozaj. Robil všetko preto, aby dosiahla niekoľko orgazmov za sebou. Každá žena by mala skúsiť na jednu noc sukničkára i keď... môže sa stať, že to potom bude mať pri hľadaní si partnera veľmi ťažké, latku totiž nasadil veľmi vysoko,“ odporúča Karolína (27).

Mal vysoké postavenie, v posteli sa však utrhol z reťaze

„Vždy ma priťahovali úspešní muži, ktorí majú v spoločnosti uznanie. Netajím sa tým a je to jedna z vecí, ktorá ma na mužoch vzrušuje. Jednoducho, musím z neho cítiť, že má rešpekt. Keď som v práci spoznala jedného top manažéra, hral sa na nedostupného. Tento typ mužov som však už dokonale poznala a vedela som, že to je len forma v práci a v súkromí je iný. Keď bola najbližšia možnosť vycestovať s ním na pracovnú cestu, nevedela som sa dočkať až spoznám, aký je. Nesklamal. V uvoľnenej atmosfére to bol veľmi charizmatický muž, ktorý mal rád ženskú spoločnosť. Začala som sa s ním len tak pohrávať a flirtovať s ním. Netrvalo dlho a hneď sa namotal a hral moju hru. Hral ju až do neskorého večera, kedy noc s ním nemala konca. Taký dlhý sex som v živote nezažila. Pripadala som si s ním ako v pornofilme a keď to už vyzeralo, že sa blížime ku koncu, bol doslova ako utrhnutý z reťaze. Neviem, či bol taký v sexe pri každej, alebo som mala len ja šťastie, ale ukázal mi to, o čom som dovtedy ani len netušila, že sa dá v posteli zažiť. Odvtedy si služobky plánujeme rovnako a vytvorili sme si doslova náš vlastný erotický seriál na pokračovanie,“ spomína na túto vášnivú noc plnú dobrodružstiev Nicol (29).

Neprehliadnite: Ženy v týchto štyroch znameniach najviac milujú sex: Ide im to doslova z očí

Starší muži nemajú konkurenciu

„Od prvého momentu, keď sa nám stretli pohľady, vedela som, že hoci som zhruba o 12 rokov mladšia ako on, ihneď si ma predstavil nahú po jeho boku. Z niektorých mužov to jednoducho vycítite a môžu mať aj vysoké postavenie, jednoducho, to vycítite, nedá sa to opísať. Ja som však v tom čase mala vzťah a aj keď som občas sama seba prichytila, že premýšľam nad tým, aký by bol sex s takýmto starším mužom, vždy to zostalo len pri predstavách. Ani nie po dvoch rokoch som však zostala sama a bol to práve on, kto mi robil po večeroch spoločnosť. Myslela som si však, že žije s nejakou ženou, ale on bol rozvedený. V jeden večer ma pozval k sebe domov a po pár pohárikoch šampanského sme sa ocitli v horúcom kúpeli, kde ma ako predohru masíroval po celých intímnych partiách. Nikam sa neponáhľal a obdivoval moje telo, moju ženskosť. Aj keď mal po štyridsiatke, jeho telo bolo veľmi sexi, dbal o seba a pravidelne cvičil. Vtedy som po prvýkrát pocítila, že sex so skúsenými staršími mužmi je niečo, čo s mladším nikdy nedosiahnete. To nefalšované vzrušenie, ktoré ten chlap mal, vzrušovalo aj mňa a bolo skvelé cítiť jeho jazyk na všetkých miestach. To, čo s ním vedel, vedia asi len starší chlapi, ktorí majú odžité,“ zdôverila sa Martina (30).