Presunúť na hlavný obsah

Tento počet milencov sú muži u svojej partnerky ochotní akceptovať: Pozrite sa, čo prezradili oni sami

Partnerské vzťahy

Zamýšľali ste sa niekedy nad tým, aký počet milencov je pre mužov strop? My sme to zisťovali priamo u nich. A odpovede vás zrejme prekvapia.

Vzťahy sú vždy témou samou o sebe. O sexe zvlášť nehovoriac. Ak sa bavíme o mileneckej histórii, je to tiež kapitolou samou o sebe. Tak schválne. Povedali ste svojej polocičke presný počet vašich milencov? A viete aký je vôbec akceptovateľný? My sme sa opýtali mužov na to ako to oni vidia. 

"Sám som mal veľké množstvo partneriek, no to čo som ochotný akceptovať je už menej. Podľa mňa u baby sú to dvaja - traja v minulosti max. Inak si o nej začnem myslieť, že je nejaký čudná. A viem, že to tak má nastavené väčšina z nás. S chlapmi preberáme túto tému aj vonku na pive veľmi často." (Gregor, 30)

"Úprimne? Mne je to srdečne jedno. Vôbec, ale vôbec ma to nezaujíma. To čo je pre mňa podstané - ako sa správa keď je so mnou. Ak vtedy nespáva s nikým iným, minulosť ma netrápi." (Leo, 32)

Prečítajte si: Tantrický sex už nie je žiadnym tajomstvom. Ako sa dopracovať k najlepšiemu orgazmu?

"Pre mňa je prijateľné množstvo jeden. Doteraz som mal baby, čo boli čisto panny. A nie, nemám v tom žiadnu úchylku. S oboma som mal dlhý štvorročný vzťah. No práve to ma možno podnecuje k tomu, že je pre mňa minimálna sexuálna minulosť skrátka dôležitá. Nebudem klamať, sám som mal len tie dve spomínané partnerky. A skrátka mi to v tomo smere takto vyhovuje." (Tomáš, 33)

Prečítajte si: Tantrický sex už nie je žiadnym tajomstvom. Ako sa dopracovať k najlepšiemu orgazmu?

"Moja bývalka mala päť mužov predo mnou a ja som mal zatiaľ len ju. Neprekáža mi to, len všetci mi tvrdia, že sa to v budúcnosti niekde prejaví. Aj ona sama mi hovorí, že má z toho obavy. Ale milujem ju a nemyslím si, že by toto malo ovplyvniť náš vzťah ďalej." (Timur, 26)

Aký počet milencov je pre Vás akceptovateľný, u partnera/ky v minulosti?

spolu hlasovalo 303 ľudí

0-3
99
3-5
26

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe