Presunúť na hlavný obsah

Erotické fantázie mužov: Otvorene prezradili, čo ich dokáže absolútne rozvášniť

Partnerské vzťahy

Zamýšľali ste sa niekedy nad tým, aké erotické fantázie má vaša polovička? Ak nie, možno je čas to zmeniť. Pozitívne to dokáže totiž ovplyvniť váš sexuálny život.

Jedno je isté, erotické fantázie mužov a žien sa diametrálne líšia. Kým nežnejšie pohlavie túži skôr po empatii a dotykoch, muži to vidia inak. Nechávajú sa unášať na vlne túžob a predstáv, aj keď sami niekde vo vnútri vedia, že to s realitou nemá veľa spoločného. No fantázia hrá u nich skrátka prím. A mnoho vecí, sa jej snažia v sexe prispôsobiť

Príťažlivý vekový rozdiel

Tušili ste, že mužov vždy priťahovali ženy, s ktorými ich spájal väčší vekový rozdiel? Buď výrazne staršie, ktoré vnímali ako učiteľky, či výrazne mladšie, ktoré brali naopak ako žiačky, či lolitky.

"Musím priznať, že s týmto sa absolútne stotožňujem. Zbožňujem ženy, ktoré ma majú čo naučiť. Vždy som bol na staršie, skúsenejšie. Tieto ženy sú nejako prirodzene zároveň sebavedomejšie, takže toto tiež ja osobne vnímam pozitívne. Hoci mám o pár rokov mladšiu frajerku, v predstavách sa vidím s oveľa staršou ženou." (Emil, 34)

Neprehliadnite: Sex a jeho rôzne podoby. Milovanie si môžete okoreniť rôznymi spôsobmi

Klišé, ktoré vždy funguje

V tomto prípade hovoríme o hre na prezliekanie. Muži maju rady ženy, ktoré a prezlečú za sestričku, mníšku, učiteľku a  nechávajú sa nimi zviesť. 

"Ja osobne takýto prerod osobnosti milujem. Zbožňujem rolové hry. Mám ich v hlave vždy a ak sa dejú aj v realite je to viac ako skvelé. Aktuálne mám veľké šťastie, že moja partnerka to akceptuje, nerobí jej to problém a zároveň si to užíva." (Jakub, 32)

Prečítajte si: Tantrický sex už nie je žiadnym tajomstvom. Ako sa dopracovať k najlepšiemu orgazmu?

Hárem

Jediný muž a veľa krásnych žien, ktoré sú tu len pre neho a plnia jeho túžby. Toto je fantázia každého chlapa. A ten ktorý tvrdí, že to tak nie je je, klame. 

"Akože toto je strop vrámci predstáv. Trojka je už pomerne bežná. Tu sa bavíme minimálne o 5 - 10 ženách. Možno aj aspekt, že vieme, že to nikdy nedosiahneme, nás ženie v danej túžbe ešte vpred. Mať viacero žien naraz je podľa mňa snom každého chlapa." (Maroš, 28)

Sex na neradičných miestach 

Je jedno, či pôjde o stôl v kancelárii, pláž, WC, či kabínku v obchode s oblečením. Možností je veľa. Spájajúcim menovateľom, má byť však túžba po tom druhom inde ako v domácom prostredí.

"Osobne na takýto sex vonku nedám dopustiť. Je iný, prirodzene vášnivejší, intenzívnejší a mám z neho oveľa väčšiu radosť ako z akejkoľvek rýchlovky." (Ján, 29)

Sexuálny zážitok s neznámou okoloidúcou

Áno sex s neznámou, je snom mnohých mužov. V mužskej hlave ide o ženu, ktorá je posadnutá sexom a okamžite by ich zvádzala. 

"Toto je predstava, ktorú mám dlhodobo v hlave. Sex s neznámou na netradičnom mieste je ideálna kombinácia." (Róbert, 30)

Je podľa Vás túžba a predstava mužov, o inej žene akceptovateľnou?

spolu hlasovalo 229 ľudí

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe