Presunúť na hlavný obsah

Znamenia, ktoré sa k sebe skvelo hodia. Tieto dve osobnosti vytvoria jedinečný pár

Lifestyle

Naoko rozdielne znamenia spája viac, než by si ľudia narodení v nich vôbec mysleli. Aké znamenia sú dokonalou kombináciou?

Zatiaľ čo sa Býci považujú za temperamentné znamenia, faktom je, že aj oni túžia po stabilnom prostredí. Práve to mu dokáže zabezpečiť Rak, ktorý je známy svojimi rodinnými väzbami a potrebou budovania zázemia. 

Zmyselnosť hrá vo vzťahu týchto dvoch hlavnú úlohu. Ak sa Rak a Býk priťahujú, je vysoko pravdepodobné, že ich nedokáže nikto a nič rozdeliť. Chémia medzi nimi im totiž nielenže umožňuje užívať si perfektný sex, ale zároveň v nich vzbudzuje aj vášeň, vďaka ktorej sa cítia stále ako zamilovaní pubertiaci. Zaujímavosťou je, že napriek silným citom ostávajú verní racionalite, a tak ich vzťah nie je založený len na poblúznení. Práve to je dôvod, prečo táto kombinácia znesie skutočne veľa - a  je vysoko pravdepodobné, že za stáleho pracovania sa na vzťahu spolu vydržia aj celý život. 

Prečítajte si: Pre nich ste princeznou: Muži narodení v týchto znameniach majú predpoklady urobiť vás najšťastnejšou ženou

Tolerancia na prvom mieste

Na prvý pohľad rozdielne povahy dbajú na jeden z najdôležitejších pilierov vzťahu - toleranciu. Romantický, vnímavý Rak je síce snílek, ktorý z času na čas mení nálady, no Býk to dokáže tolerovať. Na vodnom znamení totiž oceňuje práve spomínanú citlivosť a chápe, že takého pozorného človeka, akým je Rak, len tak nenájde. Patrične si ho teda váži a snaží sa mu dať zo seba to najlepšie, čo býva oceňované aj z druhej strany. 

Býk ma na druhej strane obrovskú energiu sprevýdzanú impulzívnosťou, ktorú je potreba mierne usmerniť. Rak sa toho ochotne podujme - no len za prípadu, že cíti náklonnosť zo strany svojej polovičky. Takéto tolerantné ústupky sú dôvodom, prečo býva pár s týmito dvoma znameniami považovaní skutočne za ukážkoví. Dvojica sa vie naladiť na spoločnú vlnu, no zároveň viesť vlastné životy, v ktorých si vyhradia čas na toho druhého. 

Neprehliadnite: Títo muži patria medzi najideálnejších otcov. Je medzi nimi aj vaša polovička?

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe