Presunúť na hlavný obsah

Vernosť je pre nich alfou a omegou. Ak chcete bezhraničnú lásku bez pochybností, spoľahnite sa na tieto znamenia

Lifestyle

Aj keď je povaha každého človeka individuálna, faktom je, že spoločné znaky jednotlivých znamení sa nedajú poprieť. Ktoré majú v povahe oddanosť a vernosť?

Býk 

Na prvý pohľad drsné a neprístupné znamenie v sebe skrýva obrovskú dávku citlivosti. Tá mu umožňuje milovať tak, ako dokáže len málokto - a práve preto sa ľudia narodení v tomto znamení považujú za mimoriadne verných. Keď sa zamilujú, ich partner je pre nich celým svetom. Aj keď mu možno nevyznávajú lásku každý deň, faktom je, že ich polovička je ich prvou myšlienkou ráno a poslednou večer. 

Býci sú oddaní, no napriek tomu vášniví partneri, ktorí budú po vašom boku stáť v dobrom aj v zlom. V prípade, že im však ubližíte alebo nebodaj zlomíte srdce, stiahnu sa a dôveru, ktorú ste kedysi mali, už nezískate späť. To je v prípade takýchto partnerov poriadna škoda.

Prečítajte si: Títo muži patria medzi najobetavejších otcov: Je medzi nimi aj vaša polovička?

Rak 

Rak túži odjakživa po jednom - a to po usporiadanom živote s partnerom a so svojou vlastnou rodinou. Pri tomto znamení sa tak nemusíte obávať nevery alebo toho, že by vás zradilo. Raci to jednoducho nemajú v krvi a pre svoju polovičku urobia prvé aj posledné. 

Ak si vás toto znamenie vyberie, máte zaručené, že sa vám bude dostávať dostatok pozornosti, náklonnosti a v neposlednom rade podpory. Pre Raka neexistuje nič, čo by nebolo nemožné a stále vás bude povzbudzovať vo všetkom, čo robíte. Pri tomto znamení si môžete byť istí, že vám želá všetko len to najlepšie - a urobí všetko preto, aby ste sa čo najlepšie mali. Nikdy si však nezahrávajte s jeho citmi, nakoľko sa popálite sami.

Neprehliadnite: Veľká lekcia sebavedomia: Týmto znameniam rozhodne nechýba a robí ich život jednoduchším

Kozorožec

Na rozdiel od Rakov nemá Kozorožec potrebu viazať sa. Keď im však do života príde niekto, kto sa im zapáči - a čo je mimoriadne dôležité, zároveň im sadne aj povaho, je rozhodnuté. Pre takúto osobu sú schopnú zniesť aj modré z neba a napriek tomu, že sa kedysi sústredili výhradne na seba a na svoju kariéru, venujú všetok svoj voľný čas človeku, ktorému milujú. 

Kozorožci vás budú zaplavovať láskou, ale aj milými gestami, každodenne. Spraví pre vás prvé aj posledné, no na to, aby jeho dôvera a vernosť pretrvávala, je potrebné, aby ste mu to opätovali. V prípade, že to tak nebude cítiť, zaradí spiatočku. Ak to naopak cítite rovnako, môžete sa pripraviť na skutočne krásny vzťah bez zbytočných žiarlivostných scén. Kozorožec bude mať totiž oči len a len pre vás - a nezáleží na tom, koho stretne.

Mohlo by vás zaujímať: Leto, na ktoré len tak nezabudnete. Tieto znamenia si ho užijú ako nikdy, patríte medzi nich?

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe