Presunúť na hlavný obsah

Títo muži patria medzi najideálnejších otcov: Je medzi nimi aj vaša polovička?

Zábava

Sú starostliví, obetaví, láskaví a radia sa do kategórie skutočne perfektných otcov. Máte aj vy takého po svojom boku? Prezradí to znamenie, v ktorom sa narodil.

Títo muži sú naozaj výnimoční. Sú mimoriadne starostliví, láskaví, milí, priateľskí, zaujímajú sa o druhých, nechýba im zmysel pre humor a čo je pre ženy, ktoré si plánujú založiť rodinu dôležité, deti ich zbožňujú. Ide o ten typ večných detí - ľudí, ktorým nechýba bezprostrednosť, autenticita, prirodzenosť a zmysel pre humor. 

Rodina je pre nich základným piliérom

Nerobia si zbytočné vrásky z maličkostí, berú veci tak ako ich život prinesie, no správajú sa zodpovedne. Snažia sa dať deťom priestor na vlastnú realizáciu, avšak zároveň zohľadňujú a dokážu vyhodnotiť aj mieru rizika. Tušíte o kom je reč? O Pannách, Rybách a Strelcoch. 

Čítajte tiež: Minari získal Zlatý glóbus za najlepší cudzojazyčný film: Dráma, ktorá vypovedá o veľkom americkom sne

Práve títo muži sú síce večnými deťmi, ale vedia byť aj skvelými učiteľmi života. Záleží im na maličkostiach, rodina ako celok je pre nich nenahraditeľná a od toho sa odvíja aj ich správanie.  

Sú plní lásky a múdrosti, zodpovednosti a pracovitosti. Splnia, vždy to čo sľúbia, čo je pri deťoch veľmi dôležitý aspekt. Ich deťom nikdy nebude chýbať nič nie len po materiálnej stránke, ale najmä tej citovej.

Dávajú im najavo to, že ich ľúbia, nerobí im problém o citoch hovoriť a ak sa na nich ktokoľvek obráti s prosbou o pomoc, nikdy nepovedia nie. Deti sú pri nich vždy v bezpečí a hlavne na prvom mieste, keďže priority v živote, majú veľmi dobre upratané. Ide skôr o vodcovské typy, ktoré vedia, čo od života chcú a tak k nemu aj pristupujú. Byť hlavou rodiny je pre nich v podstate poslaním a dobre si to uvedomujú.

Neprehliadnite: O Oscara zabojuje aj film našich českých susedov, dráma Šarlatán: Zahral si v ňom tento známy slovenský herec

Ak máte s takýmto mužom potomstvo, jedným si môžete byť isté - ukážu deťom skutočné hodnoty a pripravia ich na to, že  v živote sa netreba ničoho báť. 

Sedí to na Vášho partnera?

spolu hlasovalo 270 ľudí

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe