Presunúť na hlavný obsah

Pre nich ste princeznou: Muži narodení v týchto znameniach majú predpoklady urobiť vás najšťastnejšou ženou

Partnerské vzťahy

Sú vnímaví, galantní a na žene si najviac vážia to, že je ženou. To, v akých znameniach sa narodili, o nich veľa prezradí.

Na prvý pohľad sa vám bude zdať, že práve tieto znamenia by ste tu nečakali. Súhlasíme. Všetky z nich sú v prípade mužského pohlavia veľmi dominantné typy povahy. Možno práve v ich povahe sa  skrýva tajomstvo ich úspešných vzťahov a manželstiev. 

Zdanie niekedy klame – to, že v mladosti sa radili medzi prelietavé znamenia alebo túžiace po slobode, ešte neznamená, že sa o ženu nedokážu postarať ako o princeznú.

Neprehliadnite: Tieto znamenia čaká v júni množstvo nečakaných zmien: Niektoré potešia, pri iných treba byť opatrný

Lev: Kráľovské znamenie, ktoré chce vládnuť v dvojici

Suverénne vystupovanie ich povýšilo na spoločenské uznanie. Muži narodení v znamení Leva veľmi často vyjadrujú vlastnú osobnosť a práve to inklinuje ženám. Na jednej strane môže pôsobiť namyslene a povýšenecky, ale vo vnútri je to človek, ktorý sa raduje zo života a vie si vychutnať každú sekundu. Rád je však vnímaný ako niekto viac a má na partnerku a ženu života vysoké nároky, rovnako ako sám na seba. Možno vás to prekvapí, ale práve vďaka jeho povahe uprednostňuje skôr manželstvo a svadba je pre neho spečatenie vzťahu. Chce „vládnuť“ v dvojici a pre svoju ženu je ochotný urobiť čokoľvek. Žena je pri nich najšťastnejšia, ale to, či to robí primárne kvôli nej alebo čiastočne aj kvôli sebe a egocentrizmu, pretože rád v spoločnosti vyniká, je otázkou na polemiku.

Škorpión: Dokáže milovať i nenávidieť z celého srdca

Intenzívne prežíva všetko vo svojom živote vo vnútri seba. Dokonca sa o svoje zážitky a emócie nemá potrebu niekomu zhovárať. Intimita je pre nich veľmi dôležitá a spojenie so ženou vnímajú do veľkej miery práve cez ňu. Na to, aby si ich žena získala, musí byť rovnako vášnivá v sexe ako oni. Aj keď sú v mnohom komplikované povahy, ak si raz vyhliadnu ženu, o ktorej snívali, ich povahové črty sú zrazu presným opakom typického Škorpióna. 

Rovnako ako dokáže milovať, dokáže aj nenávidieť. Zlatá stredná cesta pre neho neexistuje a to potvrdzuje náš fakt, že je veľmi citovo založený. Ženy, ktoré vedia pochopiť jeho povahu sú po ich boku najšťastnejšie a rovnako aj samotní Škorpióni pri nich. Muži v tomto znamení dokážu prekvapiť aj v pozitívnom slova zmysle.

Baran: Žena, ktorú si pustí domov je výnimočná

Ženy, ktoré si získajú srdce Barana vedia, že mu nič nemôžu zakazovať, pretože pokiaľ tak urobia, Baran má sto chutí to urobiť. Celý život pracuje Baran na tom, čo si dá za cieľ a má energie na rozdávanie. Najmä, pokiaľ ide o ženskú spoločnosť. Baran si totiž rád zvyšuje sebavedomie a ako inak, než v obklopení žien. Neznamená to však, že s každou ženou si vie predstaviť žiť. Práve naopak, žena, ktorej dovolí prekročiť prah svojho domu, je výnimočná. 

Mohlo by vás zaujímať: Tieto znamenia patria medzi najvášnivejšie v spálni: S týmito mužmi sa rozhodne nudiť nebudete

Je do nej zapozeraný všetkými zmyslami a intenzívne prežíva všetko, čo na nej obdivuje a neváha to dať najavo. Mení sa pri nej na romantika s veľkým srdcom. Pudy idú bokom, respektíve všetku pozornosť venuje len jej a neustále jej dáva pocit, že je spomedzi ostatných doslova princezná. Aspoň pre neho. A to je to, po čom väčšina žien túži.

Narodil sa váš muž v niektorom z týchto znamení?

spolu hlasovalo 403 ľudí

Lev
112
Baran
172

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe