Presunúť na hlavný obsah

Jedno gesto, ktoré zvýši vašu príťažlivosť v očiach muža: Počas rozhovoru s ním ho prezradí tento detail

Zábava

Rečou tela vraj o sebe prezradíme viac ako keď otvoríme ústa. Kedy sa žena v rozhovore s mužom stáva atraktívnejšou? Jedno gesto veľa odhalí.

Neverbálna komunikácia alebo reč tela často prezradí skutočný postoj ženy. To, čo z nej vyžaruje sa nedá oklamať a niektoré gestá jemne odhalia, čo sa skrýva za mužskými úmyslami.

Prečítajte si: Toto znamenie patrí medzi najinteligentnejšie: Vytŕča z davu a má nábeh stať sa géniom

Ženy, ktoré upútajú pozornosť viac

Zatiaľ čo v minulosti bolo prehrabávanie vo vlasoch symbolom flirtu, dnes sa z toho v prípade žien upúšťa. To, čo dokáže muža zaujať je jednoznačne najskôr fyzická krása a vyžarovanie, charizma. Dokonca platí, že žena, ktorej sa muž páči, by sa mu mala pozerať do očí len pár sekúnd. Akonáhle je zahľadená do jeho očí dlhšie, môže sa stať, že ju muž bude vnímať „lacno“ alebo ako príliš upätú a závislú od jeho prítomnosti, ale aj osobnosti ako takej. Pamätajte, muži radi dobývajú a tu zohrávajú úlohu aj maličkosti.

Jedno gesto si na mužovi všímajte

Niekedy žena či muž nemusí hľadať partnera, dokonca sú vo vzťahu. No z času na čas, každý z nás má rád pocit, že sa niekomu páči, aj keď úmysly tam nie sú žiadne. Ako teda žena zistí, že sa mužovi páči na základe neverbálnej komunikácie?

Neprehliadnite: Muži, ktorí majú po svojom boku takúto ženu, sú predurčení na úspech: Čo si na nej najviac vážia?

To, od čoho sa u žien upúšťa, v prípade mužov platí dvakrát. Áno, presne tak, sú to vlasy. Akonáhle si muž siaha do vlasov, upravuje si ich počas rozhovoru s vami, je to jasný signál toho, že sa vám chce páčiť. No a ak má pri tom aj pootvorené ústa, môžete si byť istá, že z vás oči len tak ľahko nespustí a budete mu ležať v mysli ešte pár dní či mesiacov. 

Diskusia k článku

comments powered by Disqus