Presunúť na hlavný obsah

Takúto povahu bude mať vaše dieťa podľa znamenia: Ak sa narodilo v tomto mesiaci, budete potrebovať pevné nervy

Partnerský horoskop

Hviezdy niekedy povedia viac, inokedy menej. Hoci to nie je o tom, slepo ich nasledovať, ale skôr sa niečo zaujímavé dozvedieť. Tentokrát to bude o vašom dieťati.

To, v akom mesiaci sa vaše dieťa narodilo môže niekedy ovplyvniť aj to, ako sa bude v budúcnosti správať. Možno sa vďaka hviezdam niečo nové dozviete skôr a možno naopak nie.

Čítajte aj: 7 superschopností, ktoré majú iba malé bábätká: Vedeli ste o nich?

Baran

Deti narodené v znamení Barana sú veľmi aktívne, energické a milujú dobrodružstvo. Práve preto si pripravte pevné nervy a dostatok kofeínu. Oni vám jednoducho dajú zabrať, ale aspoň sa s nimi nebudete nudiť. Oceníte tiež, že práve tieto deti sú v budúcnosti silné osobnosti.

Býk 

Dieťa v tomto znamení je veľmi tvrdohlavé a ide si svojou cestou už odmalička. Je len na vás, ako dostanete jeho tvrdohlavosť pod kontrolu a naučíte ho kompromisom. Pamätajte, že čím skôr na to prídete, tým lepšie. 

Blíženec

Tieto deti sú veľmi zábavné a hravé. Do rodiny prinesú veľa radosti, ale aj starosti. Nikdy totižto neviete, čo a kedy ich prestane baviť. Skúšajú veľa vecí, nič ich dlho nebaví a dlho sa hľadajú.

Rak

Ak sa vaše dieťa narodilo v znamení Raka, pripravte sa na to, že budete mať doma veľmi citlivého jedinca, ktorý však svoje emócie skrýva a predstiera, že neexistujú. Veľa sa s ním rozprávajte a ukážte, že mu rozumiete. Len tak si s ním vybudujete pekný vzťah.

Lev

Malý lev je jednoducho dieťa, ktoré má vždy pravdu. Aspoň si to myslí a podľa toho sa aj správa. Nie je tímový hráč, práve naopak. Ak chcete, aby sa hral s inými deťmi, pripravte sa na to, že musí byť ten, ktorý o všetkom rozhoduje. Vy ste však matka a na to nezabúdajte.

Panna

Dieťa v znamení Panny je poriadkumilovné, cieľavedomé a veľmi poctivé. Už odmalička robí všetko pre to, aby boli veci dokonalé a preto práve ono môže v budúcnosti dosiahnuť veľa.

Váhy

Tieto deti radi pomáhajú a v kolektíve sú preto veľmi obľúbené. Pri ich výchove pevné nervy potrebovať nebudete, pretože sa konfliktom vyhýbajú a takmer nikdy sa nenechajú ovplyvniť druhými ľuďmi. 

Škorpión

Dieťa Škorpión je veľmi senzitívne a empatické. Dokáže sa vcítiť do situácie a vždy pozorne svoje okolie počúva. Ako jedno z mála vie udržať tajomstvá, čo je niekedy dobré, ale ak niečo skrýva pred vami, tak je to skôr ten druhý prípad.

Strelec

V znamení Strelca nájdete najviac optimistov a vaše dieťa bude jedným z nich. Okrem toho miluje zábavu, hry a vždy je v centre diania. So Strelcom si preto užijete veľa zábavy vy, aj vaša rodina.

Kozorožec

Tieto deti milujú tráviť čas v spoločnosti rodičov  a starých rodičov. Su veľmi vyzreté a dokážu sa s vami rozprávať aj o vážnejších veciach. Milujú stabilitu, už odmalička majú ciele a veľký rešpekt voči starším.

Mohlo by vás zaujímať: Sebavedomého muža a gentlemana vychovávate iba vy sama: Vďaka týmto krokom sa vám to podarí

Vodnár

Vodnár má rebelskú dušu a je to veľky individualista. Má rád svoju nezávislosť a preto si žiadne objímanie, či iné prejavy s týmto dieťaťom príliš neužijete. Má svoje zásady a občas sa správa ako dospelý človek.

Ryby

Sú citlivé, majú veľké srdce a vážia si ľudí vo svojom okolí. Tieto deti sú emocionálne vyzreté a veľmi kreatívne. Zapíšte ich do nejakých krúžov, kde môžu svoj talent rozvíjať.