Muži narodení v tomto znamení sú skvelými otcami: Zistite, či medzi nich patrí aj ten po vašom boku

Máte dlhodobý vzťah a pomaly začínate premýšľať nad rodinou? Z týchto mužov bývajú výborní oteckovia. Zistite, či medzi nich patrí aj ten po vašom boku.

Ak  váš partner robí tieto veci, tak máte po svojom boku ideálneho otca svojich detí

Ak váš partner robí tieto veci, tak máte po svojom boku ideálneho otca svojich detí

Zdroj: Profimedia

Pýtate sa ako zistiť, či bude dobrý otec? Možno sa postačí len pozrieť, v akom znamení zverokruhu sa váš partner narodil. 

Vo všetkom si poradia

Sú starostliví, milujúci, vtipní a vedia si poradiť takmer v každej situácii. Presne takí sú muži narodení v znamení strelca. Hoci sa o nich hovorí, že sú sukničkári, ak sa usadia patria medzi najvernejších partnerov. Musia však byť skutočne zamilovaní. Vo chvíli, keď sa ocitnú v úlohe otca ,všetko ostatné ide bokom. Bezproblémov dokážu pripútať dieťa do autosedačky, zabaliť ho do perinky, nakŕmiť, prebaliť, navariť mu, obliecť ho do overalu a to bez vašej pomoci. Títo oteckovia nepotrebujú mamičky, aby im pri všetkom asistovali. 

Deti sú pre nich zrkadlom

Chvíle so svojimi ratolesťami si užívajú naplno a rodina je pre nich všetkým. Dokonca, ak vy lietate s vysávačom a mopom, oni zatiaľ bezproblémov uvaria obed, či vezmú dieťa na prechádzku. Otcovia v znamení Strelca sa vo svojich deťoch vidia. Túžia z nich vychovať múdrych a láskavých ľudí, preto sa im od malička absolútne bezhranične venujú. Veria, že sa to jedného dňa vráti. Navyše sú mimoriadne trpezliví. A to je veru v dnešnej dobe vzácnosť. No a uznajte, čo je viac sexi ako starostlivý otecko?  

 

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba