Presunúť na hlavný obsah

Muži narodení v tomto znamení sú skvelými otcami: Zistite, či medzi nich patrí aj ten po vašom boku

Feminity

Máte dlhodobý vzťah a pomaly začínate premýšľať nad rodinou? Z týchto mužov bývajú výborní oteckovia. Zistite, či medzi nich patrí aj ten po vašom boku.

Pýtate sa ako zistiť, či bude dobrý otec? Možno sa postačí len pozrieť, v akom znamení zverokruhu sa váš partner narodil. 

Vo všetkom si poradia

Sú starostliví, milujúci, vtipní a vedia si poradiť takmer v každej situácii. Presne takí sú muži narodení v znamení strelca. Hoci sa o nich hovorí, že sú sukničkári, ak sa usadia patria medzi najvernejších partnerov. Musia však byť skutočne zamilovaní. Vo chvíli, keď sa ocitnú v úlohe otca ,všetko ostatné ide bokom. Bezproblémov dokážu pripútať dieťa do autosedačky, zabaliť ho do perinky, nakŕmiť, prebaliť, navariť mu, obliecť ho do overalu a to bez vašej pomoci. Títo oteckovia nepotrebujú mamičky, aby im pri všetkom asistovali. 

Deti sú pre nich zrkadlom

Chvíle so svojimi ratolesťami si užívajú naplno a rodina je pre nich všetkým. Dokonca, ak vy lietate s vysávačom a mopom, oni zatiaľ bezproblémov uvaria obed, či vezmú dieťa na prechádzku. Otcovia v znamení Strelca sa vo svojich deťoch vidia. Túžia z nich vychovať múdrych a láskavých ľudí, preto sa im od malička absolútne bezhranične venujú. Veria, že sa to jedného dňa vráti. Navyše sú mimoriadne trpezliví. A to je veru v dnešnej dobe vzácnosť. No a uznajte, čo je viac sexi ako starostlivý otecko?  

 

- Najčítanejšie -