Presunúť na hlavný obsah

Úspešný Peter Sagan a jeho láska Katka, ktorá o chvíľu porodí: Ako sa zoznámili a aké boli ich začiatky?

Slovenské celebrity

Jeden z najsledovanejších párov na Slovensku si prešiel naozaj peknými chvíľami od začiatku ich vzťahu. Pozrite sa, ako im to spolu pristalo v čase, keď sa zoznámili až dodnes. Toto je ich príbeh lásky!

Najúspešnejší slovenský športovec Peter Sagan prežíva momentálne najkrajšie obdobie svojho života. Nielenže už po tretíkrát vyhral Majstrovstvá sveta v cyklistike a je na vrchole svojej kariéry, ale onedlho sa stane čerstvým oteckom. Pozrite sa spätne na jeho zaľúbené chvíle, ktoré prežíval spoločne s Katkou.

Mohlo by vás zaujímať: Úspešný cyklista a jeho krásna manželka v radostnom očakávaní: Šťastie z nich stále srší a ľudia im naozaj prajú!

Prvé zoznámenie

Zaľúbená dvojica sa spoznala v čase, keď chcel Peter založiť športové centrum pre deti a pri rokovaní so stavebnou firmou sa spoznal s Katkiným bratom. Na základe toho sa zoznámil aj so svojou budúcou partnerkou a pôvabnou kráskou, ktorá ho však očarila postupne. Podľa jeho vlastných slov to nebola láska na prvý pohľad, ale postupné zbližovanie, ktoré neskôr prerástlo do veľkej lásky.

Súkromie na kľúč

Svoje súkromie si na začiatku vzťahu prísne strážili a na verejnosti či spoločenských akciách sa vôbec neukazovali. Katka však nepatrila k neznámym ženám, ktoré by sa zrazu objavili po boku slávneho cyklistu. Sama v minulosti okúsila vody slovenského šoubiznisu, keď sa uchádzala o korunku krásy v súťaži Miss Universe SR

Život po boku športovca

Či už to boli pochyby okolia alebo samotného otca Petra Sagana, dvojica si napokon k sebe našla cestu a svoj vzťah prestali skrývať aj pred verejnosťou. Sympatický pár napokon hodil všetky pochybnosti za hlavu a vybrali sa na spoločnú cestu životom. Aj keď boli začiatky pre obidvoch veľmi ťažké a Katka si nevedela predstaviť život po boku najúspešnejšieho športovca, vzájomná láska to napokon prekonala.

Rozprávková svadba 

Pred 2 rokmi si zaľúbenci povedali svoje áno a vzájomnú lásku spečatili svadobným obradom. Krásna dvojica mladých a  zamilovaných ľudí vždy poteší okolie a o to viac, ak sa jedná o známe osobnosti slovenského šoubiznisu. Svadba Saganovcov patrila k významným udalostiam a patrila k ostro sledovaným.

Na ceste životom

Spoločne bývanie v Monaku a náročný harmonogram, ktorému sa museli manželia prispôsobiť im však nerobil problém a dvojica si našla systém, ktorý u nich funguje naozaj bezchybne. Dokonca aj Katka, ktorá kedysi netušila o cyklistike takmer nič, dnes patrí k ženám, ktoré sa o šport svojho manžela zaujímajú a rozumejú mu.

Slovenská „Kate“

Radostnou správou pre rodinu, blízkych a širokú verejnosť bola informácia, že zaľúbený párik očakáva prírastok do rodiny. Tak ako sa v Anglicku tešia z očakávania vojvodkyne Kate, my sa tešíme, že dieťa na svet privedie slovenská „Kate Saganová“. 

Prečítajte si : Manželke Petra Sagana to s bruškom takto pristane: Pozrite, v akom outfite sa nedávno ukázala

Láska nepozná hraníc

Zdá sa, že láska naozaj nepozná hraníc a je jedno, či ste profesionálny športovec, ktorý lieta z jedného konca sveta na druhý. Ak spolu dvaja ľudia majú byť, svoju spoločnú cestu si zaručene nájdu. To je príklad manželov Saganovcov, ktorí sa z nevinného randenia prepracovali do momentu, kedy čakajú svoj prvý prírastok do rodiny. V mene celej redakcie im prajeme veľa šťastia a úspechov!

- Najčítanejšie -