Presunúť na hlavný obsah

Veľký jesenný horoskop. Na pozore sa musia mať najmä tieto tri znamenia

Zábava

Aj keď sa leto ešte oficiálne neskončilo, nemožno pochybovať o tom, že jeseň je už za dverami. Romantické obdobie však pre niektorých prinesie nástrahy.

Ryby 

Už dlhší čas máte problém so spracovaním vlastných emócií a zdá sa, že ste si za posledné mesiace kvôli tomuto znepriatelili väčšie množstvo ľudí. Práve jeseň je pre vás obdobím, kedy vás budú čakať neľahké životné skúšky a vy budete potrebovať oporu tých, ktorých ste od seba odohnali. Zamyslite sa nad tým, či tie spory skutočne ''stáli za to'' a či nie je na čase urobiť krok ku zmiereniu. 

Koniec septembra pre vás bude kritický najmä v oblasti vzťahov s vašimi najbližšími. Budete musieť vykonať dôležitý krok, ktorý odkladáte už istý čas, no tentokrát už niet cesty späť. Napriek tomu sa vám však bude dariť po finančnej stránke, no na to, aby ste boli spokojní a šťastní, je potreba zamerať sa práve na spomínané vzťahy. 

Prečítajte si: Dvojica týchto znamení väčšinou skončí spolu v posteli: Vedia si užiť všetky erotické hry

Blíženci 

Najbližšie dni pre vás predstavujú obrovské spektrum zmien. Či už je to nová práca, nový vzťah, iný pohľad na situácie - väčšina Blížencov vstupuje do tohto ročného obdobia s istými očakávaniami a zároveň neistotou. Nemusíte sa báť, vaša povaha sa dokáže popasovať s výzvami jednoducho. Zamerať by ste sa však mali na to, ako sa správate k svojmu okoliu. 

Aj keď máte vytýčený cieľ, je potrebné brať ohľad na to, ako sa správate k svojej polovičke, kolegom, rodine. Posledné obdobie ich totiž zanedbávate, čím zbytočne vytvárate nechcené konflikty. Zamyslite sa nad tým, či je vaše správanie férové - inak sa vám všetko môže pokaziť ako domček z karát. Príjemná atmosféra je základom úspechu a nemali by ste ju podceňovať. 

Lev 

S financiami ste posledné týždne nešetrili - a to sa ukazuje aj v týchto dňoch. To, čo ste si chceli cez jeseň dopriať, by ste mali aspoň na pár mesiacov odložiť, inak sa ocitnete v nepriaznivej finančnej situácii ako nikdy. Pozor by ste si mali dať aj na pochybné investície a namiesto toho, aby sa spoliehali na ''zaručený'' zisk, si radšej peniaze odložili na bezpečné miesto. 

V práci by ste mali tiež o niečo zabrať a namiesto vysedávania na káve s priateľmi skúste zmeniť svoj životný štýl. Poďakuje sa vám nielen vaše telo, ktoré stereotypom trpí, ale aj vaša peňaženka. 

Neprehliadnite: S týmito znameniami zažijete najvášnivejšie noci: Títo muži patria medzi dokonalých milencov

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe