Presunúť na hlavný obsah

Zaujmete muža sebavedomím alebo prirodzenou krásou? Vaše životné číslo to prezradí

Partnerské vzťahy

Pokiaľ chcete vedieť, čo je vašou najväčšou devízou a čo vás robí v očiach mužov príťažlivou, pozrite sa na svoje životné číslo. Práve ono vám to odhalí.

Ak chcete zistiť, čo vás naozaj robí v očiach mužov príťažlivou, pozrite sa spolu s nami, čo o vás prezrádza životné číslo. Na úvod stačí vypočítať, ktoré je to vaše a všetko vám prezradí. Sčítajte všetky čísla v dátume narodenia až pokiaľ nedostanete výsledok od 1 do 9. 

Príklad: 27.11.2000
Súčet: 2+7+1+1+2+0+0+0=13
1+3=4
Vaše životné číslo je 4. 

Životné číslo 1

Toto číslo majú ženy, z ktorých na prvý pohľad vyžaruje sila a prirodzene priťahujú skôr submisívnejších partnerov, v ktorých budú mať oporu. Cítiť z nich sebavedomie a okolie veľmi intenzívne vníma, že vždy idú za svojim.  Okrem toho sa môžu pochváliť nádhernou figúrou a vlasmi, čo ich tiež robí neprehliadnuteľnými.

Životné číslo 2

Vo všeobecnosti možno takéto ženy radiť medzi mimoriadne atraktívne a obľúbené, no paradoxne práve so sebavedomím mávajú problém a mali by na ňom zapracovať. Hoci bývajú naozaj štíhle, v neskoršom veku majú tendencie k prejedaniu, čo súvisí s nízkou dávkou ich sebadôvery, takže na toto by si mali dať pozor. 

Životné číslo 3

Ak vám vyšla trojka, radíte sa medzi najatraktívnejších. Máte výrazné rysy tváre, veľké mandľové oči, plné pery, husté obočie a bezchybnú figúru. Tieto dámy rozhodne nemajú núdzu o nápadníkov.

Neprehliadnite: Manželstvo podľa horoskopu: Muži narodení v týchto znameniach patria medzi najstabilnejších

Životné číslo 4

Pokiaľ vám vyšla 4 - ka radíte sa skôr medzi menej atraktívnych. To čo vás dostalo do tejto kategórie nie je váš vzhľad, ale náročná povaha. Ide o ženy, ktoré bývajú veľmi konfliktné a majú problém vypočuť iných. Veria len vo vlastnú pravdu a iným nedávajú priestor vyjadriť svoj názor.

Životné číslo 5

Prepadnúť kúzlu ich osobnosti vôbec nie je ťažké. Určite si ako prvé všimnete ich oči, dokážu skvele zvádzať pohľadom. Ľudia s 5 - kou sú veľmi komunikatívni, milí a láskaví. A okolie má vždy túžbu spoznať ich bližšie

Životné číslo 6

6 - tka priťahuje iných ako magnet. Platí v podstate veľmi podobná rovnica ako pri ľuďoch, ktorým vyšla 3 - ka. Teda o pohľady a návrhy od opačného pohlavia, rozhodne nemáte v žiadnej životnej fáze núdzu. Paradoxne sa však takýto človek, oveľa neskôr usadí, lebo dlho premýšľa nad tým, či je daný partner vhodný pre neho. 

Životné číslo 7

Životné číslo 7 skutočne vyniká medzi ostatnými. Ide o akési rebelské duše, so zmyslom pre extravaganciu, čo ich robí v očiach iných príťažlivými. Milujú adrenalín, dobrodružstvá a rozhodne ich v dave neprehliadnete. 

Čítajte tiež: Tri polohy, ktoré vám zaručia perfektný sex: Takto budú spokojné obe strany

Životné číslo 8

Aj keď sa mnohokrát správajú odmerane a nepriateľsky, čo sa týka zovňajšku, vždy upútajú na prvý pohľad. Ide o výrazné a silné osobnosti, ktoré presne vedia čo chcú a idú za tým. 

Životné číslo 9

Pôsobia na prvý pohľad veľmi milo a sympaticky. Ľudia sa s nimi radi dávajú do reči. Majú skutočne krásnu dušu, ale aj zovňajšok. Sú charizmatickí, sexi a svoje okolie si hneď získajú.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe