Presunúť na hlavný obsah

Znamenie, ktoré patrí medzi najobetavejšie: Mať po boku túto ženu je pre muža vrchol v úspechu

Zábava

Za úspešným mužom stojí milujúca žena. Muži, ktorí majú po svojom boku ženu narodenú v tomto znamení, by si ju mali strážiť zubami nechtami. Je to doslova šťastie.

Ženy, ktoré sa narodili v tomto znamení, majú odmalička vyvinutý zmysel pre opateru. Hodnota rodiny je pre nich v rebríčku na prvom mieste. Zaujímajú konzervatívny postoj a nepotrebujú hľadať nové životné výzvy. Majú rady istoty. Predstava risku je im vzdialená. Nepotrebujú riskovať. Zväčša ide o ženy, ktoré sú milujúce partnerky, oddané manželky a spoľahlivé priateľky. To z nich rodí najobetavejšie znamenie spomedzi všetkých znamení zverokruhu. 

Prečítajte si: Veľký jesenný horoskop. Na pozore sa musia mať najmä tieto tri znamenia

Žena, ktorá je pre muža doslova trofej

Väčšina mužov si to uvedomí až v neskoršom veku, že má po boku takúto ženu. Ženu snov. Spomedzi životných úspechov je to práve ona, ktorá mužovi dodáva silu a dôveru, podporu. Reč je o ženách narodených v znamení Býka. 

Pre muža predstavuje žena s takýmito vlastnosťami stelesnenie jeho budúcej manželky. Vydávajú sa preto v pomerne skorom veku. Aj muž chce mať istotu, že mu ju niekto nepreberie. Navliecť zásnubný prsteň však predstavuje ešte len začiatok ich spoločnej cesty, z ktorej väčšina mužov nezíde. Svoju polovičku si vážia a je to doslova vrchol v ich celoživotnom úspechu. Niečo ako tá najvzácnejšia trofej, akú môžete dosiahnuť a ďalej už vás nič neláka.

Muži si s ňou dokážu vychutnávať život so všetkým, čo k tomu patrí

Býk ako znamenie disponuje labužníckym prístupom k životu. Tieto ženy si rady vychutnávajú všetko, čo život ponúka. Rady si doprajú a vedia to aj ich muži. Práve ich naučia, ako si dopriať aj pre seba a mať potešenie zo života a zo všetkých tých skvelých vecí, ktoré chlap v honbe za kariérou nevníma. Znovuobjavujú spolu svet a to všetko za prítomnosti vzrušujúcich nocí. Ideálna kombinácia.

Neprehliadnite: S týmito znameniami zažijete najvášnivejšie noci: Títo muži patria medzi dokonalých milencov

Vzťahy k iným znameniam

Ženy v znamení Býka si dobre rozumejú s ďalšími zemskými znameniami, medzi ktoré jednoznačne možno zaradiť Pannu a Kozorožca. Rovnako dobre vychádzajú s Rybami a s Rakom. Naopak, napäťový vzťah dokážu mať s Vodnárom a s Levom. Napriek tomu, že sú totiž Býci ako znamenie najobetavejšie, aj ony majú svoje hranice, za ktoré nejdú. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe