Presunúť na hlavný obsah

Krvná skupina namiesto horoskopu: V Japonsku veria na takéto predpovede, automaty na rozbory krvi nájdete na každom roku

Zábava

„Akú máte krvnú skupinu?“ Táto otázka je v Japonsku často kľúčovou, pri čomkoľvek. Od zoznamovania až po uchádzanie sa o pracovné miesto.

Niekto verí na horoskopy, niekto na to, aká krv nám prúdi v žilách. A v Japonsku, to má väčšina ľudí nastavených presne podľa toho druhého prípadu. Práve tam vďaka nej určujú temperament, povahové vlastnosti, ale aj samotnú osobnosť človekaAj pri pohovore do práce, je normálne, pokiaľ vám danú otázku položia.

Neprehliadnite: Veľký erotický horoskop. Týchto päť znamení to v spálni vie poriadne roztočiť

Nie sú tam ničím výnimočné automaty na rozbor krvi, v novinách nájete horoskopy podľa krvých skupín, ľudia na základe toho preberajú vzťahovú kompatibilitu, dokonca v niektorých škôlkach, prijali metódy výučby detí podľa krvných skupín. 

Á - čko

Ľudia, ktorí majú krvnú skupinu A sú mimoriadne citlliví, no zároveň sa radia do kategórie perfekcionistov. 

Sú skvelí tímoví hráči, dokážu udržať kolektív pokope a ľudia ich majú vo všeobecnosti radi. Nie sú však príliš stavaní na kreatívnu činnosť, ideálne sú pre nich metodické úlohy. Na pozícií účtovníkov, či právnych zástupcov sa im darí.

B - éčko

Excentrickí, extravagantní individualisti. Áno, to sú ľudia, ktorým v žilách koluje "B - éčko". Hovoria, čo si myslia, veci vám predostrú bez prikrášlenia, takže pri nich vždy viete na čom ste. Skrátka všetko nazývajú pravými menami. Uchytia sa na pozíciách novinárov, detektívov, či psychiatrov.

Čítajte tiež: Muži narodení v tomto znamení, patria medzi najobetavejších: Nájsť takého je lepšie ako výhra v lotérii

AB 

Hoci sú v okolí neuveriteľne obľúbení, ide aj o mimoriadne nevyspytateľných ľudí. Nechávajú si v sebe istú dávku tajomna, čo ich však robí pre okolie atraktívnymi. Majú umelecké sklony, dobré vyjednávacie schopnosti a vo všeobecnosti sa im v živote dobre darí. 

Veľkorysí, láskaví, no zároveň tvrdohlaví. Také sú "nulky". Nechýba im súťaživosť, zmysel pre fair - play, no zároveň ťažko nadväzujú kontakty s okolím. Na pozíciách obchodníkov, či politikov, vždy nájdu uplatnenie. 

- Najčítanejšie -