Presunúť na hlavný obsah

So sestrou sme mali spoločného expartnera. Nakoniec sme sa dozvedeli nechutnú pravdu

Sex a vzťahy

Vraví sa, že láska je slepá a nevyspytateľná - a rozhodne si nevyberá. Nie vždy to však platí a zdá sa, že svoj výber vieme ovplyvniť viac, než by sme si dokázali priznať.

Mala som približne 16 rokov, keď si moja staršia sestra priviedla domov svojho prvého chlapca - Dominika. O päť rokov starší chlapec o mňa nezavadil ani len pohľadom a zdalo sa, že sú s mojou sestrou naozaj zaľúbení. Už po pár mesiacoch sa však ukázalo, že ich vzťah je len tínedžerskou láskou, ktorá skončí skôr, než poriadne začne. Ani nie po roku sa ich cesty rozdelili a ja som takmer zabudla, že s mojou sestrou kedysi chodil...

Na moju oslavu 25-tich narodenín som sa vybrala do klubu s najlepšími kamoškami. Už od začiatku nám drinky objednávali neznámi muži z vedľajšieho stola, no príliš sme ich neregistrovali. Užívali sme si, že si jedna na druhú vieme nájsť konečne čas a komplimenty či čoraz častejšie drinky sme prijali, no nevenovali im špeciálnu pozornosť. Všetko sa to zmenilo, keď som sa vybrala na záchod - a v momente, keď som z toalety vychádzala, ma zastavila známa tvár. „Ty si sa ako zmenila,'' privítal ma slovami a ja som musela pátrať v mysli, o koho sa vôbec jedná. Došlo mi to až po niekoľkých sekundách. „Dominik, ahoj, ani som ťa nespoznala,'' zvítala som sa s ním a prehodili sme hneď zopár slov. 

Prečítajte si: Randila som len s bohatými mužmi. Nakoniec sa mi to vyplatilo najhorším možným spôsobom

Nemilosrdné zahrávanie

Na druhý deň mi hneď ráno pípla správa od Dominika, že ma rád videl - a že mi to včera mimoriadne pristalo. Cítila som sa zvláštne, no nakoľko s tým bola moja sestra, mimochodom, už pani manželka iného muža, v poriadku, odpísala som mu. Nič nenasvedčovalo tomu, že by ma začal nejakým spôsobom priťahovať - až kým jeho snaha netrvala dlhší čas. Po približne dvoch týždňoch neustáleho vypisovania som súhlasila, že sa s ním stretnem. Bolo mi s ním skvelo a zdalo sa, že aj on sa cíti dobre so mnou. Stretli sme sa aj druhýkrát, tentokrát už u neho na byte s tým, že sme pokračovali v jeho spálni, kde mi ešte od ucha šepkal, že by bol veľmi rád, ak by som bola jeho priateľkou.

Zo dňa na deň sa však prestal ozývať. Vyčítala som si to a dávala to za vinu všetkému možnému - len nie jemu. Až po niekoľkých dňoch som sa od známej dozvedela nepríjemnú pravdu - a to, že Dominik sa len stavil s kamošmi v daný večer, že dostane aj druhú sestru do postele. Keď sa to dozvedela moja sestra, stretla sa s ním. „Veď vieš, že som to stále chcel skúsiť s vami oboma,'' odpovedal jej so smiechom a ona mu len v mojom mene dala facku a odišla...

Neprehliadnite: Po rozchode som sa ťahala ešte so svojím ex. Musela som pochopiť jednu vec na to, aby som to ukončila

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe