Presunúť na hlavný obsah

Zahrávala som sa s citmi dvoch chlapov. Nakoniec sa však všetko obrátilo proti mne

Partnerské vzťahy

Zrejme každý z nás sa ocitol v situácii, kedy bol pre toho druhého len zábavkou alebo len akýmsi vyplnením času. Mnoho z týchto ľudí sa nevedomky rozhodlo tento údel posunúť ďalej - no nie stále to vyzerá tak bezstarostne, ako sa zdá...

S Matúšom som sa spoznala na začiatku leta. Už od prvého okamihu sa mi páčil, no mala som pocit, že ja uňho nevzbudzujem záujem, a tak som netlačila na pílu, len ho platonicky obdivovala. Bavili sme sa ako starí priatelia, no nikdy nie sami, väčšinou sme boli v spoločnosti ďalších ľudí a nakoľko bol priateľskí ku každému, nepripisovala som tomu špeciálnu pozornosť. 

Jedného dňa som sa vybrala s najlepšou kamarátkou do mesta. Práve tam som stretla Adriána, môjho starého známeho, ktorého som už dlhé roky nevidela. Vysvitlo, že on a moja kamarátka majú spolu veľmi dobrý vzťah, a tak sa k nám pridal. Celý večer sme sa rozprávali a cítila som sa mimoriadne skvelo. Tento pocit sa znásobil po tom, čo mi od Adriána prišla správa, v ktorej otvorene priznal, že by ma rád stretol aj nabudúce - a že ma týmto pozýva na rande. 

Prečítajte si: Klamal mi o tom, kto v skutočnosti je: Pravdu som sa dozvedela náhodne od tejto neznámej ženy

Záujem aj z druhej strany

Po troch stretnutiach s Adriánom som sa síce cítila skvelo, no necítila som, že je to to pravé. Na druhú stranu, stále sa mi páčilo mať slobodu a záujem opačného pohlavia. Ako mávnutím prútika sa o mňa začal zaujímať aj Matúš a po tom, čo sme ostali v bare sami, zo dňa na deň zmenil postoj ku mne. Začala som randiť s obidvoma naraz. Nezáväzne, užívala som si každý moment, ktorý prichádzal... 

Jedného dňa ma však Matúš prichytil v meste s Adriánom. Nemyslel si nič zlé, práve naopak, podišiel ku mne a pobozkal ma. Tým však celé moje tajomstvo prasklo. „Mesiac ti plním všetko, čo ti vidím na očiach a ty nie si schopná ani povedať mi, že randíš s niekým iným. Len ma vodíš za nos, je ti jasné, že sme skončili,'' oznámil mi chladne a od toho dňa sa mi neozval. Keď som sa s ťažkým srdcom priznala aj Matúšovi, nezobral to tak dobre, ako som čakala. Nechcel sa so mnou baviť - a to napriek tomu, že sám bol celý život zastáncom toho, že pred vzťahom si treba poriadne užiť a spoznať toho druhého... moja obhajoba neobstála. 

Dnes som sama a tak, ako Matúš, aj Adrián si našiel priateľku, s ktorými sú obidvaja, zdá sa, šťastní. Ja tú svoju polovičku akosi nájsť neviem už druhý rok a preklínam časy, kedy som mala na výber dvoch úžasných chlapov, no zahrávala sa s nimi. Na túto lekciu nezabudnem do konca života.

Neprehliadnite: Po rozchode som sa ťahala ešte so svojím ex. Musela som pochopiť jednu vec na to, aby som to ukončila

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe