Presunúť na hlavný obsah

Klamal mi o tom, kto v skutočnosti je: Pravdu som sa dozvedela náhodne od tejto neznámej ženy

Sex a vzťahy

Laura si pri Dominikovi povedala, že nemá čo stratiť. Ich vzťah sa javil priam idylický, no podvedome odolávala, pretože čakala, že sa niečo stane. A stalo sa. Nakoniec takto odhalila, do koho sa vlastne zaľúbila.

Rozhodla som sa, že nemám čo stratiť 

Laura mala za sebou niekoľko neúspešných vzťahových peripetií. Už ani neverila, že v jej veku, tesne pred tridsiatkou by mohla stretnúť niekoho slobodného a normálneho. No osud jej „doprial“ a stretla Dominika. On bol ten, kto ju na jednej párty so spoločnými známymi zahliadol a kto sa vraj rozhodol, že ju musí mať: „Bol rozvedený a ja som sa nikdy nepýtala na dôvod. Nevidela som v tom zmysel. Čo bolo, bolo. Páčil sa mi, priťahoval ma. Bol dominantný, ale šarmantný. Hoci som bola sklamaná z minulých vzťahov, rozhodla som sa, že nemám čo stratiť,“ rozpráva na úvod Laura, ktorá bola už čoskoro zamilovaná. 

Mohlo by vás zaujímať: Myslela som si, že mám po boku toho najlepšieho muža. Na večeri s priateľmi som sa však dozvedela bolestivú pravdu

Náhodné stretnutie s jednou ženou vyvolalo vo mne pochybnosti 

Vzťah Laury a Dominika sa vyvíjal podľa jej slov priam idylicky. Pohrávali sa už s myšlienkou, že by spoločne aj bývali, pretože nemalo zmysel mať dva byty a stále sa prevlekovať. No Laura stále odolávala: „Neviem, možno hoci to všetko bolo ako sen, podvedome som čakala, že sa niečo stane... A došlo na moje slová už onedlho,“ prezrádza ďalej. Tým niečím, mala na mysli náhodné stretnutie s jednou ženou v kaviarni neďaleko podniku, ktorý prevádzkoval jej Dominik. Tá si raz k nej z ničoho nič prisadla a začala hovoriť o tom, že musí mať guráž, keď si začala práve s Dominikom. Vraj jeho bývalá pravdu neuniesla a preto sa rozviedla: „Zostala som v pomykove. Nevedela som, o čom to hovorí. Potom sa predstavila a povedala, že to ona dohadzuje z času na čas svojmu dobrému kamarátovi nejaké dievčatá do jeho klubu,“  popisuje zvláštnu situáciu Laura. 

Čítajte tiež: Myslela som si, že ma miluje. Potom som sa však dozvedela niečo, čo ma zlomilo

Prišla som, videla som a viac som nepotrebovala vedieť 

Hoci sa nechcela nad tým zamýšľať a v hlave konštruovať, čo nie je, od osudného stretnutia žila neustále v pochybnostiach. Pravdou bolo, že Dominik trávil veľa večerov v týždni, o víkendoch nehovoriac, v práci: „No obhajoval sa tým, že si musí predsa dozerať na svoj podnik, ktorý fungoval aj večer ako bar,“ dodáva. Tak sa tam jedného večera rozhodla Laura nazrieť, pretože verte alebo nie, počas ich randenia tam bola len párkrát v jeho spoločnosti cez deň.  Netrvalo dlho a pochopila o čo v tom nočnom bare ide. Síce luxusne, ale veľmi lacno pôsobiace ženy, ktoré robili spoločnosť rôznym vekovým kategóriám mužov. Potom nedbalé odchody párov poza nejaký záves a nemusela ani zaň nakuknúť. Vedela, že sa za ním nachádzajú izby, kde si to spoločne užívali: „V tom sa objavil Dominik v spoločnosti nejakých zvláštnych mužov a netrvalo dlho, kým sa s nimi rozlúčil a ocitla sa pri ňom vysoká a sexi blondína, s ktorou zamieril tiež za záves. To už som ani nečakala, ale sa rovno pobrala s plačom ku kamoške, kde som jej všetko vyrozprávala,“ rozpráva Laura ďalej. 

Neprehliadnite: Myslela som si, že ho priťahujem, nakoniec som pochopila, aký typ muža ma vlastne oklamal

Druhé husle nebude hrať, radšej ostane sama 

Napokon pozbierala Laura v sebe ešte akú takú odvahu a stretla sa s Dominikom osamote v kaviarni. Povedala mu, že všetko vie a že je medzi nimi koniec. Na to jej arogantne odpovedal: „Škoda, mohlo nám to vyjsť, keby si nebola rovnako prudérna ako moja ex.“ V tom okamihu sa Laura dovtípila, čo bolo dôvodom jeho rozvodu s bývalou ženou a že druhé husle rozhodne nebude hrať nikomu: „To budem radšej sama do konca života,“ uzatvára svoj príbeh.