Presunúť na hlavný obsah

Tri veci, ktoré mužov fyzicky odpudzujú. Odpustiť ich nevedia ani v čase, keď sú najviac zamilovaní

Partnerské vzťahy

Vraví sa, že pravá láska znesie všetko. Nepochybne toho znesie veľa, no toto ľudové porekadlo netreba pokúšať. Čo sa mužom na ženách vyslovene nepáči?

Zlá manikúra 

Aj keď sa nám to zdá ako zanedbateľný detail, faktom je, že aj muži si všímajú detailov, ktorým z času na čas nevenujeme pozornosť ani my samy. Manikúra je jednou z nich. Neznamená to, že ak sa vám stane, že sa vám začne lúpať lak skôr, než si odlakujete nechty, muža automaticky prestanete priťahovať. Ak však máte nonstop okúsané nechty, nestaráte sa o to, ako vyzerajú, hovorí to o vás veľa. 

Osobitnou kategóriou sú umelé nechty, ktoré na mužov pôsobia neprirodzene. Samozrejme, ak ich máte spravené vo vašej prirodzenej dĺžke a nie sú to žiadne drápy, pôsobí to nežne a elegantne. Ak však preferujete spomínané dlhé nechty, mužov to odrádza. Tento výstrelok pochopí a akceptuje len máloktorý z nich. Stavte preto radšej na prirodzenosť, ňou nepokazíte nič. 

Prečítajte si: Pravidlá v manželstve, ktoré by ste mali porušovať: Áno, v týchto prípadoch je to žiadané!

Chlapčenský štýl 

Vraví sa, že pre každého muža je najkrajšia žena vtedy, keď sa ráno zobudí - a je v jeho oversize tričku či košeli. Niečo na tom bude, no faktom je, že ak vás vidí každý deň neupravenú a len v spomínaných teplákoch, nemôžete od svojej polovičky očakávať, že ho budete priťahovať stále rovnako. Neznamená to, že máte mať každý deň fullface makeup, ale starostlivosť o vonkajší vzhľad by mala byť pre vás stále jednou z priorít. 

Mnoho žien robí chybu v tom, že sa ''mení'' na chlapca, kedy vymieňa elegantné oblečenie za voľné džíny a tričká. Na tom z času na čas nie je nič zlé, no nezabúdajte, že práve byť ženou je vašou prednosťou - a či si to priznáme či nie, telom ste ho predsa na začiatku očarili rovnako, ako charakterom.

Príliš krátke vlasy 

Sú ženy, ktorým tento účes mimoriadne pristane, no väčšina mužov sa zhoduje na tom, že to pre nich nie je príťažlivé. Jednoducho - dlhé vlasy sú korunou krásy nielen pre nás, ale aj pre nich. Vnímajú ich ako symbol ženskosti a keď sa ich zo dňa na deň rozhodnete vzdať, najmä v prípade, ak sa bude jednať o skutočne výraznú zmenu, sa toto nemusí stretnúť s pochopením. „Nechcem, aby som znel povrchne, no randil som tri mesiace s úžasnou babou. Bola krásna, múdra, pomaly som si s ňou začal predstavovať budúcnosť... až kým ma jedného dňa neprekvapila tým, že sa dala ostrihať na chlapca. Celý môj záujem skutočne padol na takejto veci a to som do nej bol skutočne zahľadený,'' priznáva Rado.

Neprehliadnite: Sebavedomá diva v posteli. Zatočte s hanbením v spálni pomocou jednoduchých trikov od odborníkov

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe