Presunúť na hlavný obsah

Silný manipulátor, sebec, či ľahkovážny egocentrik: Na ktorých mužov si dať pozor?

Partnerské vzťahy

Hoci vás dokážu očariť na prvý pohľad, spoločný život s nimi, by vám spôsoboval množstvo vrások na tvári a rany na duši. S ktorými mužmi je lepšie si nezačínať?

Dokážete sa do nich zaľúbiť v priebehu pár minút. Sú totiž milí, galantní, neuveriteľne charizmatickí a veľmi dobre vedia, po čom ženy túžia a čo na ne platí. Aj keď si poviete, že to hrajú v tomto smere na každú, povedať NIE, im dokáže máloktorá. Áno, tri znamenia zverokruhu spájajú presne tieto črty, pričom vo vzťahu sa však každé prejavuje inak. No žiaľ žiaden z týchto mužov, nie je ideálny na dlhodobé vzťahy. 

Býk ako silný manipuláror

Býk má vo všeobecnosti veľmi tvrdú povahu, no dokáže byť aj neskutočne galantný. Práve galantnosťou si skutočne rýchlo, získa náklonnosť žien. No už pri takomto prvom kontakte, kedy ju využíva vo svoj prospech, sa prejavuje jeho zmysel pre manipulovanie.

Prečítajte si: S manželom sme prekonali neveru. Pomohlo nám zvláštne pravidlo, ktoré okolie príliš nechápe

Túži po žene, ktorá sa bude prispôsobovať jeho potrebám a ak sa náhodou nebude stotožňovať s jeho názorom, urobí všetko, aby ju malými krôčikmi priviedol na svoju cestu. 

Lev ako neuveriteľný sebec

Vzťah s Levom môže byť naozaj mimoriadne náročný. Aj keď vás zahŕňa množstvom komplimentov a pozornosťou, vždy sa bude snažiť robiť všetko tak, aby to vyhovovalo najmä jeho potrebám. Je pre neho dôležité, aby sa v živote cítil dobre, komfortne a šťastne. Aj keď s niečím máte vy problém, no jemu to vyhovuje, ani len sa nezamyslí nad tým, že by mohol niečo zmeniť.

Na nejaké spoločné kompromisy pri ňom zabudnite. Buď je po jeho alebo nijako. Toto ho vystihuje azda najlepšie. Je len na vás, či ste ochotná to prijať a akceptovať. 

Škorpión ako ľahkovážny egocentrik

Hovorí sa, že Škorpión patrí vo všeobecnosti medzi najkomplikovanejšie znamenia. Títo muži sú najmenej čitateľní, chápaní a veľakrát v dôsledku neporozumenia, s nimi strácame trpezlivosť. Majú v sebe mimoriadnu energiu, tajomnosť, magnetickú príťažlivosť a obrovskú vášeň. To však v značnej miere prevyšuje ich egocentrizmus.

Neprehliadnite: Myslela som si, že ma miluje. Potom som sa však dozvedela niečo, čo ma zlomilo

Vždy berú ohľad len na seba a iné ich nezaujíma. Rovnako musia byť stredobodom pozornosti a ak to tak nie je upadajú do depresií. Ide o dominantných jedincov, ktorí potrebujú veľa pozornosti a pocit istoty, no nedokážu ju opätovať. 

S ktorým z týchto mužov je podľa Vás, život najnáročnejší?

spolu hlasovalo 235 ľudí

Býk
37
Lev
74

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe