Presunúť na hlavný obsah

Neustále narážam pri hľadaní toho pravého na ženatých mužov: Dôvody, prečo majú milenky, dostali aj mňa

Partnerské vzťahy

Zamýšľali ste sa niekedy nad tým, prečo ženatí muži skončia v náručí mileniek? Sofia to zistila. Prezradili jej to oni sami.

Keď dám dole z prsta obrúčku, už som free...

Sofia je mladá 32 ročná baba, ktorá dlhodobo hľadá lásku. Obyčajný vzťah. Taká tá klasika, ktorá sa zrejme v 21. storočí stáva trochu sci - fi. Túži po chlapovi, ktorého bude milovať, on bude ľúbiť ju, budú sa vzájomne podporovať a stáť pri sebe v dobrom aj v zlom. No a ešte detail, no nie zanedbateľný -  nebude medzi nimi nikto tretí. 

"Neviem, či to v minulosti bolo tiež normálne a len sa o tom nehovorilo, alebo je to špecifikom tejto doby. Fakt, každý chlap, na ktorého narazím a imponuje mi - je vždy zadaný alebo ženatý. Na tom by zrejme nebolo nič čudné, asi mám skrátka na takých "nos". Ale to čo ma zaráža je fakt, že im to, že ich doma niekto čaká, vôbec neprekáža. 

Neprehliadnite: So snúbencom sme sa rozhodli k sebe nasťahovať. Náš vzťah položila jedna vec

Pokojne dokážu súbežne fungovať na viacero strán a berú to ako keby sa nič nedialo. Skrátka normálna vec. Teda aspoň v ich očiach. Raz mi jeden chlapík hovorí - keď dám dole z prsta obrúčku, už som free. Pre mňa je to nie že nepochopiteľné, ale choré. Mám pocit, že nájsť v dnešnej dobe normálneho chlapa v tomto smere je náročnejšie, ako vidieť ľadového medveda v Tatrách."

Sofia mala dva vzťahy, pri ktorých netušila, že hrá druhé husle. A nešlo o žiadne krátkodobé záležitosti. Každý z nich trval viac ako dva roky. Každého chlapa sa pýtala, prečo jej to nepovedal a prečo to svojej žene vlastne robí. 

"Prirodzene ma zaujímali dôvody. Lebo to, že je niekto z nich vo zväzku som ani náhodou netušila. Ono skutočne ak s niekym nežijete, môžete viesť paralelne pokojne druhý život."

Prečítajte si: Začala som si s cudzincom. Nevinný románik sa zmenil na nepríjemné prekvapenie

Samotné dôvody dostali aj Sofi. Lebo argument, že moja žena ma po desiatich rokoch nudí a chcem skúšať nové veci, nie je asi úplne v poriadku. Teda aspoň v civilizovanom svete nie. 

"Áno, toto som si vypočula ako hlavný dôvod, prečo si Tibor (v tomto príbehu ho tak budem volať, aj tak sa zrejme nájde) našiel mňa ako milenku. O tom, že klamal dve ženy súčasne - aj mňa, keďže som nevedela, že je ženatý nechcel ani počuť. Vraj na tom nič nie je. So mnou je mu fajn, páči sa mu, čo sme si medzi sebou vybudovali, baví ho sex so mnou, no od ženy odísť nechce. Hoci je nudná a nepriťahuje ho už, sú tam emočné väzby, ktorých sa nedokáže vzdať. "

"No a ešte zarážajúcejšie dôvody mal môj ex Leo. Ten bol čerstvo ženatý, len pár mesiacov a vraj mu žena nechcela dovoliť anál. Hoci ho ani so mnou nemal, zostal pri mne viac ako dva roky. Chcel experimentovať v sexe, do svadby sa cítil dotlačený, tak si vytvoril dvojitý život. A jemu to tak skrátka vyhovovalo. Teda do momentu, kým som na to neprišla."

Dokázali by ste viesť dvojitý život?

spolu hlasovalo 709 ľudí

Nie
473

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe