Presunúť na hlavný obsah

Snúbenec mojej sestry ma dlhé roky balil. Nakoniec som jeho čaru podľahla

Sex a vzťahy

Nie nadarmo sa vraví, že nikdy nehovor nikdy. Vtedy, keď zvyčajne niečo na celej čiare poprieme, sa s nami zvykne osud poriadne zahrať - a vniesť nám do života situáciu, ktorá nás presvedčí o opaku.

Mala som 25 rokov, keď som sa spoznala s Marekom. Už od prvého momentu sme si rozumeli, no náš vzťah sa niesol len na priateľskej vlne. Pravdou však bolo, že Marek mal stále nevinné narážky na môj vzhľad a neraz sa mi zdalo, že v skutočnosti cíti viac než priateľstvo. Nepriťahoval ma, a tak som to veľmi neriešila. Zaujímali ma iní muži a o tri roky starší Marek bol pre mňa skôr bútľavou vŕbou, ktorej som sa stále vyžalovala z nešťastných vzťahov. 

Jedného dňa sa k našej partii pridala aj moja staršia sestra Simona. Ani som nespozorovala, kedy sa s Marekom dala do reči, no títo dvaja odchádzali spolu. To, o čom som si spočiatku myslela, že je len nevinnou zábavkou, zrazu prerástlo v stretávanie. Simona sa do Mareka zamilovala a zdalo sa, že on jej city opätuje. Aj keď som sa z ich vzťahu tešila, niečo vo vnútri ma zožieralo. 

Prečítajte si: Išla som zo vzťahu do vzťahu. Až po rokoch som pochopila dôležitú vec

Oznámenie zásnub 

Približne po roku prišlo nečakané prekvapenie - a Marek na spoločnej večeri s našimi rodičmi oznámil, že Simonu požiadal o ruku. Prišlo mi zle od žalúdka - mala som pocit, že je to len zlý sen, z ktorého sa chcem zobudiť. Vstala som a išla som sa vyvetrať. „Azda nežiarliš?'' zavtipkoval známy hlas za mnou o pár minút na to. Bol to Marek, ktorý zrazu žiaril ako nikdy predtým. „Haha, ale čosi,'' odpovedala som pohotovo, no v skutočnosti som sa pristihla pri tom, že pravdepodobne žiarlim.

„Tak vieš, keď ma jedna sestra odmietala, musel som ísť po druhej,'' začal sa opäť smiať a ja som ho výnimočne nezastavila. To ho akoby povzbudilo - a najbližšie dni sa niesli v podobných narážkach. Až som to jedného dňa nevydržala a začali sme sa bozkávať. Divoko. Akoby sme mali 15 a báli sa, že za krátku chvíľu prídu rodičia. A my sme sa aj naozaj báli, no to celej našej afére dodávalo o čosi viac vášne. Najhoršie na tom celom bolo, že som to ani z časti neľutovala.

S Marekom sme sa však rozhodli uťať to skôr, kým z toho nebude väčší úlet. Kto však vie, ako to bude v budúcnosti...

Neprehliadnite: Myslela som si, že ma čaká žiarivá budúcnosť a svadba. Až dnes vidím, že som ignorovala signály, ktoré značili opak

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe