Presunúť na hlavný obsah

Tohto chlapa chce získať každá, on má však pri výbere žien jasno: Čo hrá u neho prioritu?

Partnerské vzťahy

Predstavuje akýsi dokonalý prototyp muža, po ktorom túži každá. On si však nežnejšie pohlavie, vyberá podľa jedného zásadného kritéria. Pozrite sa, čo je pre neho kľúčové.

Záleží im na tom, aby mala pri nich žena pocit bezpečia, istoty a lásky 

Každá z nás oceňuje mužov, ktorí nás v partnerstve zahŕňajú láskou, nehou a máme pri nich pocit bezpečia. Muži narodení v znamení Raka sú navyše aj veľmi milí, snažia sa nám splniť každé jedno prianie, záleží im na rodine a čo sa týka nevery, môžete si byť pri nich isté, že sa jej dopúšťajú skutočne minimálne. Bez ohľadu na to, či sú v dlhodobom vzťahu, alebo v jeho začiatkoch, akékoľvek romániky si nepripúšťajú. 

Neprehliadnite: Myslela som si, že ma miluje. Potom som sa však dozvedela niečo, čo ma zlomilo

Urobia všetko, čo je v ich silách, len aby sa žena pri nich cítila šťastná. Vždy keď vám nie je dobre, máte z čohokoľvek obavy, ste smutná alebo sa niečoho bojíte, sú tu pre vás. Podporia, poláskajú a sú oporou. Skrátka viete, že sa na nich môžete spoľahnúť.

Vo všeobecnosti ich možno definovať ako najláskavejších partnerov vôbec. No a po takomto partnerovi túži azda každá žena. Avšak dosiahnuť, aby sa do nás zaľúbili nie je úplne najľahšie. Pri vlastnostiach svojej partnerky a jej správaní, totiž majú jasne definované kritéria.

Vďaka ohľaduplnej a harmonickej povahe, musia mať po svojom boku ženu, ktorá je schopná odložiť svoj kariérny potenciál na vedľajšiu koľaj a dokáže sa prioritne venovať rodine. Boja sa toho, že by boli vo vzťahu s niekým, kto by uprednostňoval niečo iné ako to, čo sa oni snažia vytvoriť doma. Netúžia po submisívnych partnerkách, naopak páčia sa im sebavedomé a samostanté ženy, avšak tie si pri nich musia vedieť upratať priority. 

Prečítajte si: S manželom sme prekonali neveru. Pomohlo nám zvláštne pravidlo, ktoré okolie príliš nechápe

To čo do vzťahu vkladajú, chcú aj dostávať. Imponuje im ak je žena sčítaná, inteligentná a môžu sa s ňou baviť o čomkoľvek. To, čo však nikdy neodpúšťajú je flirtovanie vlastnej partnerky s niekým iným a takisto neveru. ​V tom majú úplne jasno a hrá to u nich veľkú prioritu. Ak totiž vedia, že v minulosti ich vyvolená niekoho v danom smere sklamala, dávajú od nej ruky preč. 

Snažíte sa na muža, počas prvých mesiacov vzťahu zapôsobiť?

spolu hlasovalo 139 ľudí