Presunúť na hlavný obsah

Neznášala som ho, ale milovala som život po jeho boku: Nakoniec som sa rozhodla

Sex a vzťahy

Ester si začala vzťah s mužom, ku ktorému necítila lásku. Skôr naopak odpor. Avšak život, ktorý jej dokázal zabezpečiť, ju pri ňom držal. Nakoniec sa musela rozhodnúť, či aj naďalej zotrvá v živote, ktorý jej ponúka, alebo si zariadi vlastný.

Rozhodla som sa nestrácať čas 

Naša známa, volajme ju Ester, sa na nič nehrá. V živote doposiaľ veľa šťastia nemala. Rodinné zázemie nebolo práve ideálne, sociálnymi pomermi, z ktorých vyšla sa nerada chválila. Keď dospela, našla si prácu v obchodnom centre a snažila sa osamostatniť, no časom zistila, že by takto by to bolo na dlhé lakte: „Rozhodla som sa nestrácať čas, keď mi život do cesty poslal jedného bohatého chlapíka, ktorý o mňa prejavil vážny záujem,“ objasňuje na úvod Ester.

Mohlo by vás zaujímať:  Milovala som ho, no aj napriek tomu som si za manžela vzala iného: Aké vízie má takýto vzťah?

Nie som zlatokopka v pravom slova zmysle 

Ester mala na začiatku ružové okuliare. Myslela si, že ak je dotyčný, volajme ho Fabián, bohatý, je iste vzdelaný, rozumný, dobrý spoločník a najmä slušný: „Povedala som si, že aj keď by sme si až tak nerozumeli, vydržím to s ním a pokúsim sa ho omotať okolo prsta, aby si ma jedného dňa vzal. Na rovinu, nie som zlatokopka v pravom slova zmysle. Nepotrebovala som ktovieaký luxus a bohatstvo, ani každodenné ničnerobenie a nákupy v obchodných centrách či kávičky s priateľkami. Avšak už nikdy som nechcela zažiť biedu, akou som trpela v detstve a v čase dospievania Preto som si povedala, že za pokus to stojí,“ prezrádza ďalej naša známa. 

Čítajte tiež: Skutočný príbeh. Bohatého priateľa som vymenila za pravú lásku

Výhoda, ktorá stála nad všetko 

No časom prišla Ester na to, že Fabián nie je ani rozhľadený, ani rozvážny, ani dobrý spoločník. Po jeho boku sa nudila, dokonca sa miestami za neho cítila pred jeho takzvanými priateľmi trápne. Vedel sa len vyťahovať a bez peňazí by bol nikto. „V skutočnosti zbohatol na predaji aút a dovolím si povedať, že môj všeobecný prehľad bol na oveľa lepšej úrovni než ten jeho. Ibaže, po jeho boku som mala o život postarané a to bola veľký výhoda, popravde stála nad všetko to negatívne, aj občasný odpor, ktorý som k nemu cítila,“ priznáva Ester. 

Požiadal ma o ruku a ja som sa vydesila, ale len na moment... 

Nakoniec Ester docielila, čo chcela, a netrvalo to ani dlho. Fabián bol ňou podľa jej vlastných slov očarený a to musela využiť. „Požiadal ma o ruku asi po roku a pol otravného randenia a ja som sa na moment vydesila. Tentokrát som sa musela definitívne rozhodnúť, či zotrvám v živote po jeho boku alebo sa pokúsim zariadiť si vlastný. Nikdy som sa nepokladala za odvážnu, strach prevážil nad všetkým... zrazu som si uvedomila, že sa nechcem o nič pokúšať. Že takto mi to vyhovuje. Bola som sama v podstate aj v živote pred ním a keď budem sama aj v manželskom živote s ním, aspoň nebudem trieť biedu a bude o mňa postarané,“ vysvetľuje svoje rozhodnutie Ester. 

Neprehiadnite: Skutočný príbeh: Žila som s bohatým partnerom. Zo vzťahu som však zutekala kvôli tejto veci

Avšak Ester nie je naivná, vie, že ani toto nemusí byť navždy, no kým to riešiť nemusí, bude pokračovať v ceste, ktorú si vybrala.  

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe