Presunúť na hlavný obsah

Tieto znamenia sú zvyčajne najvernejší partneri: Kde hľadať skutočnú oporu a kto má sklony byť prelietavý?

Partnerské vzťahy

Či už na astronómiu spojenú so znameniami zverokruhu veríte, alebo nie, jednu vec nemôžete zaprieť. Každý z nás má v sebe zakódované určité predpoklady a tie sa spájajú práve s dňom, v ktorý sa človek narodil.

Podvedome to možno aj tušíte a ak nie, pomôžeme vám s tým. Svojho partnera môžete poznať akokoľvek dobre, svoju podstatu, ktorá prichádza s jeho znamením, v sebe nepotlačí. Je len na vás ako so získanými poznatkami naložíte. Nie vždy sa však musíte znameniam, ktoré nesú nálepku „záletník“ aj vyhýbať. Niekedy stačí spoznať toho pravého a vernosť sa stane vecou samozrejmou.

Prečítajte si tiež: Čo vypovedá znamenie o vašich kamarátkach: Lev je najväčším bojovníkom v živote, blíženci sú príliš náladoví

S týmito budete mať dlhotrvajúci vzťah

Ako sa hovorí, v niektorých prípadoch, láska hory prenáša. Tak to majú vo svojej podstate aj muži v znamení raka či škorpióna. Rak je rodinne založený a milujúci človek, ktorý keď nájde pravú lásku, zostáva s ňou naveky. Škorpión je verný na život a na smrť. V jeho prípade však môžu nastať občasné prejavy žiarlivosti. Vždy sú však dobre mienené a ich podstata sa skrýva v hlbokej láske, ktorú muž narodený v znamení škorpióna cíti.

Vernosťou si môžete byť istá aj pri znamení leva. Lev je síce kráľom všetkých znamení, avšak svoju výhodu využíva v dobrom. Muž, ktorý je levom sa dokáže za svojich najbližších pobiť naozaj kráľovským spôsobom. Je ochranársky a bude stáť pri vás nech sa deje čokoľvek. Býk síce je tvrdohlavý, tiež si razí životom cestu vernosti. Partneri v znamení býka sú lojálni a keď sa raz zamilujú, je pre nich ťažké nemilovať navždy. 

Stoja na pomedzí, avšak vernosť je stále ich prednosťou

Váhy sú oddaní a verní spoločníci. Hovorí sa, že sú akýmisi rozhodcami na úrovni lásky. Tento cit je pre nich dlhotrvajúci, ak nájdu toho správneho partnera. Ak časom zistia, že si nevybrali správne, vedia vo vzťahu mlčky zotrvať. Je to ich veľkou výhodou, ale aj nevýhodou zároveň. Nie každá žena totiž dokáže zniesť muža, ktorý sa cíti vo vzťahu nesvoj

Podobne to má aj znamenie blížencov. Ich rozdvojená povaha hovorí za obidve strany na škále vernosť- nevera. Sú milujúcimi partnermi, ktorí dobre dokážu uvládať udržiavanie vzťahu. Ak sa však v ich blízkosti vyskytne nečakaná príležitosť, vedia do nej veľmi opatrne a pomaly vkročiť. Preto by ste si ich mali strážiť a doma im zabezpečiť potrebnú lásku a inšpiráciu do života.

Podobne sú na tom aj muži v znamení barana. Síce je to nečakané, partner baran vám zabezpečí krásne chvíle v dlhotrvajúcom vzťahu. Treba si však tiež dávať pozor, pretože niekedy vystrkuje rôžky. Ak vo svojom vzťahu nájdu pokoj a bezpečie, vedia byť vernými spoločníkmi po celý život. 

Občasný flirt ich neminie

Z polohy vernosti sa ľahko prehupnú do roviny nevery. Takí vedia byť muži narodení v znamení kozorožca. Vo svojom vzťahu potrebujú cítiť zaangažovanosť a slobodu. Tiež sú radi v pozícii vodcu, preto neznášajú, ak ich partnerka akokoľvek obmedzuje či utláča

Chlap, ktorý nesie v sebe potenciál ryby je veľmi dobrým milencom. Potrebuje však cítiť neustály vývin vzťahu a dynamiku, ktorá sa nie vždy dá docieliť s jednou stálou partnerkou. Ak sa muž - ryba, cíti zacyklený a nezaujatý, ľahko prechádza k novému objavu. 

Na týchto si dávajte pozor

Najmenej lojálnymi partnermi sú tí, ktorí sa narodili v znamení vodnára a strelca. Vodnár potrebuje cítiť svoj vlastný rast, preto je často veľmi sebeckým partnerom. Oveľa radšej bude tráviť čas v práci, ak mu pomáha v povýšeniu či zveľadeniu vlastného ja. Vodnári sa neboja obetovať svoj partnerský vzťah pre akési vyššie dobro, ktoré oni vidia vo vlastnom potenciáli. 

Mohlo by vás zaujímať: Odhaľte tajomstvo srdcovej čiary: Toto sa môžete dozvedieť z vlastnej dlane

Muž strelec vie byť úžasným kamarátom. Ich voľnosť a dobrodružná povaha z nich robia skvelých zabávačov. Čo sa však týka dlhodobejšieho vzťahu, nevedia si predstaviť túto zviazanosť. Musia neustále objavovať nové a cítiť slobodu, ktorá prichádza ruka v ruke s neverou.

- Najčítanejšie -