Presunúť na hlavný obsah

Sexuálne hry, ktoré sú pre mužov vrcholom vzrušenia: Prezradili, čo ich vždy dostane

Partnerské vzťahy

Muži skrátka sexuálne hry milujú. V každom ohľade. Viete, čo ich dokáže najviac dostať? Nám to prezradili oni sami.

Muži jednoducho sexuálne hry zbožňujú. Hoci sa nám do nich mnohokrát nechce, pre nich predstavujú vrchol vzrušenia. Ak teda chcete svoj vzťah okoreniť, toto je rozhodne cesta. Viete však, čo ich dokáže maximálne dostať? Nám to prezradili oni sami. 

Role play

"Ja osobne zbožňujem predstieranie rolí. Trvalo mi síce dlhšie, kým som na to frajerku nahovoril, no odkedy to prijala, sama si to pochvaľuje. Máme množstvo kostýmčekov, ktoré pravidelne striedame a za mňa nič vzrušujúcejšie v sexe, hádam neexistuje. Sexi učiteľka, či zvodná lekárka, to všetko ma dokáže maximálne dostať. Netvrdím, že to robíme týmto štýlom vždy, ale raz do týždňa určite. A ak ma tým prekvapí sama od seba, nie je nad to." (Emil, 34) 

Prečítajte si: Klamal mi o tom, kto v skutočnosti je: Pravdu som sa dozvedela náhodne od tejto neznámej ženy

Striptízové scrabble

"My s mojou ženou hrávame pravidelne striptízové scrabble. Je to úplne jednoduché, princíp je podobný ako pri klasickom, až na to, že sa snažíte poskladať slová súvisiace so sexom. Ak sa vám to nepodarí, musíte odhodiť čas oblečenia. Je to zrušujúce, sexi, zábavné a veľa sa pri tom nasmejeme. Týmto štýlom napríklad moja manželka predo mnou stratila ostych a už sa nehanbí vyzliecť. Kým kedysi sme sa vždy milovali pri vypnutom svetle, teraz je to úplne iný level. Dajte si k tomu fľašu kvalitného vína a o dokonalý večer máte postarané." (Michal, 31)

Slepá baba

"Skúšali ste niekedy s partnerkou slepú babu hrať v posteli? Pokiaľ nie, určite do toho choďte. My na toto nedáme obaja dopustiť. Zaviažete oči partnerovi a dávate mu ochutnať rôzne veci. Či už ide o afrodiziakálne jedlá, víno, čokoladu, fantázii sa medze nekladú. Ten druhý háda, o čo ide. Ďalší level je, že svoju polovičku dráždite na rôznych častiach tela, vždy niečím iným a ona háda o čo ide. Level vzrušenia na maximum, to mi verte!" (Alan, 29)

Neprehliadnite: Po rozchode som sa ťahala ešte so svojím ex. Musela som pochopiť jednu vec na to, aby som to ukončila

Snažíte sa pravidelne, sexuálny život s partnerom okoreniť?

spolu hlasovalo 314 ľudí

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe