Presunúť na hlavný obsah

Sex na jednu noc, ale aj sex po hádke. Podľa odborníkov by sme vyskúšať najmä tieto druhy milovania

Sex a vzťahy

Sex môže mať mnoho podôb - a aj keď si myslíme, že sme mnoho z nich skúsili, faktom je, že ho dokážeme stále variovať na tisíce spôsobov. Ktoré typy milovaní by sme však podľa odborníkov mali za svoj život alespoň raz za žiť?

Jednorázovka 

Aj keď je mnoho žien stále proti, odborníci sa zhodujú, že vyskúšanie jednorázového sexu pokojne aj s cudzincom je ''povinnou'' jazdou. Samozrejme, ak viete, že ste citlivejšej povahy, ktorá sa s druhým človekom nedokáže naladiť na vlnu vášne po krátkej dobe a máte tendenciu zamilovať sa rýchlo, radí sa, aby ste boli v prvom rade opatrnou. Faktom však je, že kým to nevyskúšate, tak neviete - a mnoho žien, ktoré si myslelo, že sa pri nezáväznom sexe namotá, si uvedomilo pravý opak. 

Takéto milovanie dokáže podľa odborníkov nielen zvýšiť sebavedomie ženy, ale zároveň jej dokáže uvoľniť sa a spoznať, čo má skutočne rada. Pri cudzincovi alebo jednoducho človeku, ku ktorému nemáte vytvorenú citovú väzbu, nerzomýšľate nad tým, ako vyzeráte, či sa mu páčite - jednoducho ide o vaše potešenie. A o to práve pri sexe ide.

Prečítajte si: Silný manipulátor, sebec, či ľahkovážny egocentrik: Na ktorých mužov si dať pozor?

Najväčšia vášeň nastupuje po hádke 

Videli sme to vo filmoch, čítali sme o to v romantických filmách, no v skutočnosti to skúšali len niektoré z nás. Pravdou je, že po veľkej hádke majú partneri skutočne minimálnu chuť rozprávať sa, nie to milovať, no pri hádke, ktorá sa zakladá na maličkosti, to jednoducho skúste pootočiť - a vášeň so silnými emóciami radšej pretavte v ten najlepší sex vášho života. Samozrejme, je veľmi potrebné, aby ste dôkladne odpozorovali situáciu a zistili, či je podobne naladený aj váš partner. Dohodnite sa na tom dopredu a vyskúšajte to. Garantujeme vám, že zažijete jeden z najlepších sexuálnych zážikov vôbec.

Nečakaný sex 

Hocikde, hocikedy - takto nejak to vyzerá väčšinou len vo filmoch. Kto však povedal, že to tak nemôže byť aj v bežnom živote? Nehovoríme, aby ste na partnera skákali pri každej príležitosti, no raz za čas ho môžete prekvapiť jemným škrabkaním, ktoré mu nazančí, že máte chuť na sex. Neriešte, kde sa momentálne nachádzate, kto vás môže počuť alebo nebodaj vidieť - a nechajte sa poddať vášni. Bez nej to v žiadnom vzťahu nefunguje a práve preto tento typ sexu odporúčajú odborníci najmä v časoch, keď manželstvo upadá do stereotypu.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe