Presunúť na hlavný obsah

Začala som si so svojím šéfom. To, čo bolo nevinným flirtom, sa zmenilo na pohromu

Partnerské vzťahy

Zakázaná láska chutí najlepšie. Nie nadarmo sa hovorí, že nás priťahuje to, čo nemôžeme mať. Čo ak sa o to však pokúsime?

V čase, keď som nastúpila do novej firmy, som bola krátko po rozchode. To znamenalo, že som sa primárne sústredila na prácu, ktorá mi pomáhala zabudnúť na nevydarený vzťah a na to, že to s mojím expartnerom nevyšlo. Ponárala som sa do nej viac, než by bolo potrebné - a aj keď si všetci mysleli, že je to preto, že som príliš usilovná, pravdou bolo, že som sa jednoducho snažila vzdialiť od svojich negatívnych myšlienok. Nevšímala som si kolegov, atmosféru, nepripisovala váhu komplimentom, ktoré som zrazu dostávala. Sústredila som sa len na jedno - a to, aby som podala čo najlepší výkon. 

Približne po troch mesiacoch sa objavili zaslúžené výsledky a predvolal si ma samotný šéf. Rozprávala som sa s ním len raz - aj to na pohovore. Z rozhovoru som tak mala mierne obavy, aj keď som vedela, že svoju prácu robím najlepšie, ako viem. „Zdravím... už som konečne musel vidieť, komu sa podarilo tento kvartál o tri týždne skôr, než bol predpokladaný termín,'' oznámil mi hneď vo dverách a ja som sa pousmiala. Obavy zo mňa začali postupne opadať. 

Prečítajte si: Keď sa vzťah zmení na nočnú moru. To, čo som zažila pri exmanželovi, neprajem nikomu

Za hranicou

V zasadačke sme sedeli asi hodinu a zrazu sa naša pracovná konverzácia zmenila na osobnú. Pýtal sa ma, prečo nekomunikujem s ostatnými, vraj je veľmi ťažké zistiť o mne niečo viac. Ja som poslušne odpovedala a zrazu po niekoľkých mesiacoch od rozchodu som pocítila, že sa mi pozornosť tohto muža páči. Užívala som si ju, aj keď som vedela, že sa nič nestane. Teda, tušila. No v kútiku duše som si to predstavovala.. 

Na druhý deň mi napísal email, ktorý referoval na tému, o ktorej sme sa bavili. Takto to prebiehalo každý deň a mne v mailovej schránke pribudali vtipné obrázky, ale aj komplimenty, pri ktorých som cítila motýliky v brušku. Páčil sa mi a bola som si istá, že aj ja jemu. 

Blížil sa vianočný večierok a ja som vedela, že tam bude. Obliekla som sa do svojich najlepších šiat a pripravovala, akoby malo ísť o osudový večer. Všetko to však koniec koncov vyzeralo tak, že si ma ani nevšimol.. až do momentu, keď sa ku koncu párty zastavil pri mne. „Ty si si aké šaty vytiahla, všetci ťa tu dnes obdivovali,'' pošepol mi do ucha, načo som hneď odpovedala: „nie všetci.''

Tieto slová naňho pôsobili ako afrodiziakum a hneď ma schmatol za ruku. Posadil ma do svojho auta no ešte predtým, než sme stihli dôjsť k nemu domov, sme spolu mali vášnivý sex. Bola som ako na obláčiku šťastia.

Mohlo by vás zaujímať: Myslela som si, že som zmierila s rozchodom. Až kým mi môj expartner neoznámil nečakanú správu

Krutá rana

Zrazu sa prestal ozývať. Pripisovala som to projektom, ktoré vo firme pribúdali - veď som na vlastné oči videla, že neobsedel na mieste a stále niekam kráčal s telefónom v ruke. Spoločné maily sa zmenili najmä na tie moje, ktoré sa dočkali reakcie len zo slušnosti.

O dva týždne na to prišla do firmy nová kolegyňa. Bola krásna a ja som tŕpla... a mala som aj prečo. Ani nie o mesiac na to som sa dopočula, že ju náš šéf balí tak, ako kedysi mňa. Do dnešného dňa mi to nie je príjemné, no musela som sa poučiť z vlastnej chyby a ísť ďalej.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe