Presunúť na hlavný obsah

Vediem dvojitý život a môj muž to netuší: Zarábam si ako luxusná spoločníčka

Partnerské vzťahy

Ako by ste sa zachovali, keby ste zistili, že vaša polovička si zarába ako luxusná spoločníčka? Ema to robí roky a jej muž to do dnešného dňa ani len netuší. Skončiť s týmto biznisom, však ona sama neplánuje.

 

Takýto paralelný život nie je ideálny a vnútorne to človeka zožiera

Ema je dvojnásobná mama, na prvý pohľad úplne ideálna manželka, no skrýva v sebe tajomtvo, o ktorom nikto netuší. Jej pandorina skrinka je o niečo temnejšia, ako možno iných žien. Keď večer deti uloží spať, pobozká ich na čelo a rozlúči sa s manželom, odchádza do práce. Muž si mylí, že pracuje ako recepčná v hoteli. No jej povolanie je o niečo bizarnejšie. Už osem rokov robí luxusnú spoločníčku. Dokonca aj v čase, keď bola tehotná sa tomu venovala. 

"Áno, nepriznáva sa to ľahko, ale je to fakt. Môj muž nič nevie. Plne mi dôveruje. Nikdy nemal dôvod overovať si, či mu hovorím pravdu. Ono to začalo celkom nevinne. Kedysi som naozaj pracovala ako recepčná, no keď som dostala výpoveď, nedokázala som to manželovi povedať. Vedela som, že peniaze potrebujeme a moja kolegyňa, sa tomuto venovala už nejaký čas. Ponúkla mi, či to nechcem skúsiť a ja som súhlasila."

Neprehliadnite: Klamal mi o tom, kto v skutočnosti je: Pravdu som sa dozvedela náhodne od tejto neznámej ženy

"Beriem to ako každú inú prácu. Robím službu a za ňu dostávam odmenu. Chodia za mnou väčšinou muži, ktorí sú vo vzťahu nešťastní. Žena sa o nich nezaujíma, stratila záujem o sex a oni len potrebujú pochopenie. Nechcú väčšinou nič extra. Občas mám pocit, že vo mne majú aj nejakú terapeutku, hovoria mi veci, ktoré normálne bývajú tabu a mne sa s nimi priznajú."

Ema sama tvrdí, že viesť takýto paralelný život nie je ani náhodou ideálne a ju samú to vnútorne zožiera. Nedokáže však mužovi povedať pravdu. Hanbí sa sama pred sebou, no zároveň vie, že on aj jej deti si zvykli na určitý štandard, z ktorého nikto nechce upustiť. Len teda jej polovička nevie, akú daň za to vlastne Ema platí.

"Môj plat je viac ako slušný. Môžeme si dovoliť drahé veci, dovolenky, o čom sme predtým mohli len snívať. Mužovi to odôvodňujem pravidelnými nočnými s príplatkami a tým, že popri práci na recepcii mám na starosti aj chod hotela. Verí mi. A myslím si, že to tak aj dlho bude. Nemá dôvod podozrievať ma z niečoho. Bojím sa však, dokedy to ja sama v tomto nastavení vydržím."

Prečítajte si: Mohla som byť s tým, koho som milovala: Kvôli tejto osobe som si však vzala iného muža

Dokázali by ste fungovať v takomto vzťahu?

spolu hlasovalo 1065 ľudí

Áno
129

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe