Presunúť na hlavný obsah

Milovanie, na ktoré nezabudnem celý život. Aj keď ľúbim niekoho iného, tento typ muža mi dal viac

Sex a vzťahy

Vraví sa, že najlepší sex zažijeme až s niekým, do koho sa skutočne zamilujeme. Nie stále to však tak musí byť...

Po tom, čo som ukončila päťorčný vzťah som sa rozhodla dopriať si chvíľku ''slobody''. Odmietala som pozvania na rande a povedala si, že po tom, čo som dlhé roky bola vo vzťahu, je fajn začať si užívať, kým sa ešte dá - a sústrediť sa na seba. Zahŕňalo to nielen stretnutia s kamarátkami, míňanie na seba, ale aj nezáväzné romániky s mužmi, s ktorými som si v podstate ani nevedela predstaviť budúcnosť. 

Nikdy som nepatrila k ženám, ktoré mali tendenciu vyspať sa s hocikým, práve naopak. Toto pravidlo som nemienila meniť ani v tomto období, a tak som sa predtým, než som sa oddala nezávislému sexu, rozhodla danú osobu poznať. Žiadne hlbšie emócie či zbytočné kamarátske putá - jednoducho som len nechcela mať pocit, že som jednorázovka, ktorú budú brať ako trofej. 

Prečítajte si: Zahrávala som sa s citmi dvoch chlapov. Nakoniec sa však všetko obrátilo proti mne

Sex, ktorý mi zmenil život 

Presne takto som spoznala Matúša, ktorý nehľadal žiadnu známosť - jednoducho som sa mu páčila a dával mi to jasne pocítiť už na začiatku. Nešiel okolo horúcej kaše a práve to ma na ňom priťahovalo, a tak sme už po dvoch týždňoch od zoznámenia skončili v posteli. Vzhľadom na to, že nám obidvom išlo tak povediac len o vlastné potešenie, sa naše milovanie zmenilo v neskrotnú vášeň

„Keď chceš mať dobrý sex, neboj sa vypýtať,'' prízvukoval mi zakaždým a mňa jeho ochota a nehanblivosť vzrušovala. Bolo vidieť, že je skúsený a vie, čo robí, no zároveň som pred ním mala pocit, že si môžem dovoliť všeličo. Nepýtal sa ma, rovno skúšal - a podľa môjho výrazu tváre usúdil, či sa mi to páči, či nie. Časom som sa naučila žiadať to, čo mi robí najlepšie a to bez hanby, bez akéhokoľvek ostychu

Práve muži, ktorí sa neboja experimentovať a idú si vytrvalo za svojím sú tí, čo ma priťahujú najvaiac. Aj keď som dnes v šťastnom vzťahu, na sex s Matúšom sa to neťahá ani náhodou. Mal v sebe drzosť, dravosť a zároveň akúsi odvahu, akú žiaden iný chlap predtým.

Neprehliadnite: Mohla som byť s tým, koho som milovala: Kvôli tejto osobe som si však vzala iného muža