Presunúť na hlavný obsah

Dosiahnite konečne pravý orgazmus. Ako si k nemu dopomôcť?

Sex a vzťahy

Napriek tomu, že svojho partnera milujete z celého srdca, môže sa stať, že sex neprináša želané vyvrcholenie. Aj to sa dá našťastie zmeniť.

Správna atmosféra

Aj keď mnoho ľudí podceňuje celkovú atmosféru, pravdou je, že aj ona má obrovský vplyv na to, ako bude sex prebiehať. Vedeli ste, že je lepšie vyhnúť sa úplnej tme a radšej si nechať tlmené svetlo? Hoc vás možno zo začiatku bude prepadať zvláštny pocit, pohľad na partnera vás bude o čosi viac vzrušovať - a verte nám, že aj jeho. Verte či nie, k dosiahnutiu orgazmu prispieva aj správna vôňa. Je dokázané, že esenciálne oleje s voňou pačuli a ylang ylang dokážu hotové zázraky. Veď vyskúšajte sami!

Prečítajte si: Náš sex po rokoch strácal iskru: Táto jedna vec vám do spálne pomôže vrátiť vášeň

Povedzte, čo sa vám páči 

Jedna z najdôležitejších vecí, s ktorou máme my ženy, stále problém. Mnoho z nás sa snaží uspokojiť partnera až do takej miery, že zabúdame na to, čo robí dobre nám. Ďalším problémom je, že sa to z neznámych príčin hanbíme prezradiť svojmu partnerovi. Ak chcete mať naozaj plnohodnotný sex s vyvrcholením, je potrebné, aby ste svojho milovaného navigovali - len horko ťažko totiž dokáže odhadnúť, kedy má pokračovať, prípadne skúsiť niečo iné. Keď neviete prekonať svoju hanblivosť, skúste si dať pohár červeného vína - to bude pôsobiť nielen ako afrodiziakum, ale zároveň aj ako akýsi posmeľovač. Verte, keď to raz skúsite, hanba už navždy zmizne! Obzvlášť, keď sa vám podarí dosiahnuť vyvrcholenie. 

Neprehliadnite: Hoci je sex na verejnosti tabu, môj muž ho odo mňa vyžaduje na pravidelnej báze: Kde je hranica morálky a túžby?

Uvoľnite sa

Na to, aby ste si sex užili čo najviac a tým pádom aj dosiahli vytúžený orgazmus, je potrebné, aby ste boli v absolútnej pohode. Nech sa vám to zdá akokoľvek absurdné, psychika má naozaj silu ovplyvniť náš sexuálny, ale aj každodenný život. Ak vás dlhšie trápia nevypovedané veci s partnerom, predtým, než sa s ním poberiete do spálne, je potreba si ich vyrozprávať. Frustrácia sa totiž nepochybne podpíše na vašom sexuálnom výkone a v konečnom dôsledku budete mať vy, aj partner pocit, že ste neurobili dostatočne veľa. A o tom sex predsa nie je! Mnoho žien má zároveň problém s tým, ako vyzerá. Aj tieto malichernosti je potrebné zahodiť za hlavu, muži si naozaj naše drobné nedostatky nevšímajú v takej miere ako my - a niektorým dokonca prídu príťažlivé. 

- Najčítanejšie -