Presunúť na hlavný obsah

Pred zásnubami som spravila najväčšiu chybu života. Moja polovička o tom dodnes netuší

Sex a vzťahy

Su situácie, o ktorých si mnoho z nás myslí, že ich nikdy nezažije. Pravdou však je, že život a okolnosti sú často nevyspytateľné.

S Rišom sme spolu začali randiť krátko po tom, čo som sa rozišla so svojím bývalým priateľom. Nebola som ani mesiac single po tom, čo som si uvedomila, že sa mi páči a skutočne priťahuje. Nešlo o žiaden rozmach, v predošlom vzťahu som nebola už dlhší čas šťastná a spôsob, ako sa rozísť, som hľadala už dlhší čas. Netušila som, že tá skutočná láska príde hneď tak rýchlo a nečakane, no stalo sa. 

Už od prvého okamihu sme si spolu rozumeli a aj keď bolo ťažké zladiť naše dva rozličné svety, podarilo sa nám to. Ja som sa prispôsobila jeho práci, on zasa urobil ústopok a začal sa viac socializovať. Jeden druhému sme boli oporou v ťažkých chvíľach a boli sme nielen vášnivými milencami, ale aj najlepšími priateľmi. Všetci v našom okolí tvrdili, že sme dokonalým, ukážkovým párom. Bola som na to hrdá - koniec koncov bola to skutočne láska taká, akú som si v detstve vysnila. To som však ešte netušila, že sama jej dám ranu.

Prečítajte si: Boli sme spolu roky a ja som vôbec nevedela o tejto jeho neresti: Mala som strach, že mu náš intímny život nestačí

Osudná oslava 

Po približne troch rokoch som cítila, že sa odo mňa Richard mierne oddiaľuje, no pripisovala som to stresu, ktorý mal v práci. Ten čas som využila na to, aby som bola čo najviac so svojimi priateľkami. Jeden večer sme sa vybrali na oslavu, ktorá končila na diskotéke. Práve tam som uvidela svojho bývalého kolegu, ktorý sa mi stále páčil. Slovo dalo sdlovo a objednal mi drink. V ten večer som zabudla na všetky starosti a aj na to, že som šťastne zadaná... po troch pohároch vína sme sa zrazu začali bozkávať.

O tomto incidente som povedala len jednej kamarátke, ktorá ma okamžite začala prehovárať, aby som to svojej polovičke povedala. „Keď mu to nepovieš, budeš žiť v strachu. Raz sa to nejako dozvie,'' radila mi a ja som sa rozhodla, že sa priznám. V ten večer sme mali ísť na spoločnú večeru, kde ma však ešte predtým, než som sa rozhovorila, požiadal Rišo o ruku. Súhlasila som. Dnes sa nám čas do svadby kráti a ja sa skutočne bojím, že sa to raz dozvie...

Neprehliadnite: Keď sa rozchodom vzťah nekončí: Vrátiť sa k svojmu ex je možné, no len za určitých podmienok

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe