Presunúť na hlavný obsah

Ide po mne muž najlepšej kamošky: Situácia, z ktorej som nevidela riešenie, ma stála najbližšieho človeka

Partnerské vzťahy

Ak sa do vás zaľúbi muž najlepšej kamošky, máte problém. Naozaj veľký. Svoje o tom vie aj Tamara. Dostala sa do situácie, na ktorej konci, bude vždy nejaké zlomené srdce.

Priateľstvo dokáže zničiť najmä muž, v čase najväčšej zaľúbenosti určite

Tamara a Ela boli priateľkami od detstva. Bývali na jednej ulici, chodili spolu na základnú školu aj na strednú. Dokonca po výške sa zamestnali v rovnakej firme, len každá na inom oddelení. 

"Ela bolo ako moja spriaznená duša. Vedela o mne všetko. Úplne všetko. Zdôverovali sme sa jedna druhej s každou maličkosťou. Ak som mala problém, ona bola prvá, ktorá o tom vedela. Nech sa dialo čokoľvek. A platilo to aj opačne. Vždy som si uvedomovala, že takéto priateľstvo je dar a vzácnosť. O to viac som trpela, keď sa stala tá vec s Mirom."

Neprehliadnite: Bol som svojej žene neverný a neľutujem to: Muži to berú ako prirodzenú súčasť života

Ela a Miro spolu randili asi necelý rok. Zoznámili sa vo firme a on ju po roku požiadal o ruku. Svadba bola ako sa aj hovorí do roka a do dňa. 

"Úprimne, mne na ňom od začiatku niečo nesedelo. A aj som jej to povedala. Len viete ako reaguje zaľúbená žena. Všetko si idealizuje a žiaľ ja som bola v tomto tá zlá. Miro mi totiž od začiatku pripadal ako veľký sukničkár. Bol ten typ, čo sa obzrie za každou jednou sukňou a žiaľ podľa mňa to okrem Ely videli aj ostaní. Problém nastal asi týždeň po ich svadbe."

Dodnes sa s tým neviem vyrovnať

Ela zorganizovala spoločnú večeru s kolegami z práce u nich doma. No a práve tam Miro po Tamare vyštartoval. Nebol za tým alkohol. Bol úplne triezvy. Skrátka to mal v sebe. 

"Nedokázala som reagovať. Chytil ma za ruku, oprel o stenu a nasilu sa ma snažil pobozkať. Prirodzená reakcia je, že vtedy zakričíte. A to som aj urobila. Na to sa vo dverách objavila Ela. Celé si to vysvetlila úplne inak."

Prečítajte si: Skutočný príbeh: Bojujem s výčitkami svedomia. Ocitla som sa v roli milenky, no odmietam sa toho vzdať

"Že vraj ja idem po ňom. Nechcela ma počúvať. Kričala po mne, nedokázala sa ovládať a vykričala mi, že ma už nikdy nechce vidieť. Od tej hádky sa vlastne obchádzame. Ona mi neverí, jej muž všetko poprel. Ja som kvôli sukničkárovi, stratila najbližšieho človeka."

Verili by ste v tomto prípade kamarátke, či manželovi?

spolu hlasovalo 166 ľudí

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe