Presunúť na hlavný obsah

Môj nový priateľ pred sexom so mnou robil jednu zvláštnu vec: Keď som sa spýtala, prečo, dostala som takúto odpoveď

Sex a vzťahy

Lucia bola po boku svojho priateľa veľmi šťastná. Bol opakom jej bývalého, čo jej vyhovovalo. Iba jedna vec ju trocha znepokojovala a to bolo to, čo robil pred sexom. Iná žena by sa asi nesťažovala, ale ona cítila, že je za tým viac.

Už som sa viac necítila pri tom príjemne 

Naša známa, Lucia bola ešte pred rokom vo vzťahu s mužom, ktorý bol typický mačo, dobyvateľ. Jednoducho muž, ktorý mal rád veci pod kontrolou, vždy musel mať na vrch aj v intímnych záležitostiach. Ako priznáva, práve toto ju a začiatku k nemu až živočíšne priťahovalo, avšak po istom čase to jeho seba presadzovanie vo všetkom začalo byť pre ňu neúnosné: „Začalo to byť veľmi otravné aj v sexe. Už som sa viac necítila pri tom príjemne. Za každú cenu sa mi snažil dokázať, že je najlepší, akého som kedy v posteli mala,“ prezrádza na úvod svojho príbehu Lucia. 

Mohlo by vás zaujímať: Nový priateľ usporiadal večeru na zoznámenie sa s jeho rodičmi: Takto mi dali jasne najavo, že medzi nich nepatrím

Radšej som mala naliehať 

Preto mu dala zbohom a po asi pol roku stretla Tomáša, ktorý bol veľmi milý, na nič sa nehral, nič si nemal potrebu dokazovať: „Sálal z neho pokoj, ale mala som z neho pocit, že si nesie nejakú traumu z minulého vzťahu. Keď došla reč na bývalých, prezradil mi, že ju miloval, ale ona jeho asi nie. Viac ani slovo a ja som nechcela naliehať. No radšej som mala, pretože onedlho sa ukázalo, že som to vycítila správne,“ hovorí. 

Sexu predchádzala nielen predohra, ale až divadlo 

Ich prvé intímne zblíženie bolo vraj úžasné a Lucia si ho skutočne užila. Veľmi sa venoval predohre, čo ocenila. Na to jej bývalý zabúdal. Ibaže keď spolu začali spávať aktívne, všimla si, že pred samotným sexom tej predohre venuje skutočne nielen veľa času, ale až divadla. „Začala som si tento jeho rituál všímať. Nikdy mi nechcel dovoliť, aby som začala prvá, hoci som to chcela pre neho urobiť. Vraj dôležitá som tu ja. Viem, iné ženy by sa asi nesťažovali, ale mne to prišlo zvláštne. Najmä vtedy, keď ma začal dokonca pred samotným sexom umývať vo vani. Po tom ma romanticky odniesol na posteľ, poutieral. Musím priznať, že to bolo miestami niekedy až komické, pretože som videla, ako pri tom stále nad niečím premýšľa. A na rovinu, niekedy som to chcela jednoducho rýchlo, tvrdo, bez predohry. No on mi to nedovolil. Tak som sa ho raz v úprimnom rozhovore spýtala, prečo sa takto správa. Hoci sa vykrúcal, nakoniec som ho prinútila rozprávať,“ pokračuje vo svojom príbehu Lucia. 

Čítajte tiež: Sexuálne zážitky, ktoré ženy považujú za výnimočné: Viete, čo im v tomto smere naozaj dopriať?

Ukázala som mu, ako to robí žena, ktorej na mužovi skutočne záleží 

Nakoniec sa celý príbeh začal a skončil práve pri Tomášovej bývalej, ktorá bola riadna sekera. Toľko ho vraj buzerovala vo vzťahu a v sexe nehovoriac, že nadobudol pocit, že všetko robí zle. Hoci vedel, že niečo nie je v poriadku s ňou, aj tak ho dokázala svojimi rečami nahlodať, že je zlý partner aj milenec: „Napriek tomu, že časom vedel, že to nebola jeho chyba, niečo to v ňom zanechalo a prejavilo sa to práve v sexe. Vraj to bola ona, ktorá si vyžadovala pestrú predohru a neustále mu vyčítala, že to nerobí poriadne. Preto so mnou nechcel nič pokaziť a venoval sa mi maximálne. Čo som mala na to povedať? Radšej som mu ukázala, ako sa dokáže jedna žena povenovať mužovi, na ktorom jej skutočne záleží. Hoci trocha protestoval, po chvíli sa uvoľnil a nechal ma robiť moju robotu,“ dodáva s úsmevom na tvári Lucia. 

Neprehliadnite: Tvrdil, že ma miluje, no pri prvom probléme sa išiel vyrozprávať svojej bývalej: Nakoniec som nemala na výber

- Najčítanejšie -