Presunúť na hlavný obsah

Sto percent mužov sa teší, keď predohra začne takto: Žena pri sexe má veľkú šancu dosiahnuť najlepší orgazmus

Sex

Čo mužov dokáže najviac pri sexe potešiť? Keď je žena nažhavená a pripravená zažiť to najlepšie.

O tom, ktorá poloha je pri sexe pre mužov najvzrušujúcejšia, sa už toho popísalo veľa. Neexistuje len jedna jediná, ale predsa len je niečo, na čom sa zhodne sto percent mužov. Týka sa to predohry a toho, čo pri sexe uprednostňujú. 

Čítajte: Sex, ktorý pomotá hlavu nejednému mužovi: Ženy, ktoré ho privedú k vyvrcholeniu týmto spôsobom, majú vyhraté

Žena, ktorá je nažhavená na sex má vyhraté

Muži sa jednohlasne zhodli na tom, že žena, ktorá je nažhavená na sex je pre nich najvzrušujúcejšia. Vo väčšine prípadov totiž začínajú sex práve muži. Keď je žena tou iniciátorkou a dá jasne najavo to, že má rada vzrušenie, teší sa na to a vie si sex vychutnať bez toho, aby to vnímala ako povinnosť, je to to najsilnejšie, čo môžu v posteli s ňou zažiť. 
Muži milujú prekvapenia, pokiaľ ide o sexuálne prekvapenia a toto je jedno z nich. Sebavedomé ženy, ktoré si rady vychutnávajú všetko spojené so sexom, sú dvojnásobne viac vzrušujúcejšie. 

Prezradí ich erotické oblečenie

Ženy, ktoré milujú sex a nevydávajú sa za niekoho, kým nie sú, majú jednu vec spoločnú. Prezradí ich spodná bielizeň či erotické oblečenie. Tie ženy, ktoré rady obmieňajú sexi kúsky a doslova si to užívajú, majú pozitívny vzťah k sexuálnemu životu. Čím vzrušujúcejšie sa cítia ony samy, tým viac príťažlivejšie sú aj pre muža. Sebavedomie sa nedá oklamať.

„Milujem, keď je žena pred sexom nažhavená a stoja jej bradavky. To je niečo, čo ma úplne vie dostať do rozpakov a viem, že noc bude patriť práve nám. Páčia sa mi ženy, ktoré sa neboja nahlas vzdychať a dať najavo, že sú vzrušené, je to pre mňa výhra,“ prezradil Dano (32).

„Žena, ktorá sa dokáže láskať pred sexom aj sama a dovolí mi na to sa prizerať, je maximálne vzrušujúca. Páčia sa mi odvážne a nebojácne ženy, ktoré sa nehanbia, ale naopak, nerobí im problém ukázať, akú veľkú chuť na sex majú,“ podelil sa s nami o svoju skúsenosť Robo (38). 

„Mám rád, keď sa žena pri sexe tak trochu predvádza a ukazuje. Páči sa mi, keď sa hrá so svojím telom, aj s mojím a všetko to vyvrcholí tým najlepším sexom. Predohra v takejto podobe je pre mňa niekedy ešte lepšia ako samotný sex,“ dodáva na záver Michal (29).

Mohlo by vás zaujímať: Závidela mi ho každá, no nevideli nám do spálne: Po svadbe začal mať na mňa v sexe požiadavku, ktorá nám rozbila vzťah